temmuz 2018 ayin blogu yarismasi

Sosyofikir.com olarak yeni projemizde blog sahibi ve yazarı arkadaşlarımızın bloglarını tanımak ve tanıtmak için bir yarışma düzenliyoruz. Bu yarışmada aşağıdaki yarışmaya katıl linkinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

 Bu yarışma da kazanan arkadaşları neler bekliyor ?

Öncelikle bu yarışmada kazanan bloglar kendi bloglarını tanıtma fırsatı bulacaklar. Hem yarışma sonucu paylaşılan forumlarda ayrıca yine sosyofikir’in ana sayfasında ayın blogu olarak yayınlanacaklar. Bu sayede keşfedilmemiş bloglar belkide insanların ilgisini çekecek. Çünkü blog işini biliyorum. Sabır sabır sabır. Özgün yazıyorum ama hit çekemiyorum vb. tanınmıyorum problemlerini tamamen bırakıyoruz. Artık sizde tanınacaksınız. ?

Yarışmaya katılıp ilgili forumlardaki linklerden başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu yazı altında bir anket düzenlenecektir. 04 Temmuz ile 10 Temmuz arasında başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvurularınız onaylandığında size bilgi mesajı p.m veya email yolu ile gönderilecektir.

Bu yarışmayı kazandığınızda hem blogunuzu tanıtmış olacaksınız hemde bloglar arasında bir etkileşim sağlama düşüncesi de mevcut bende. Düşünsenize bir sürü blog yazarı birbirleri ile etkileşime girecekler. Ben daha önceden de böyle bir projeye başlamıştım. O dönem imkanlarda daha kısıtlıydı.  Şimdi yeni tema ve özellikler bu yarışmaları düzenleyebilmemize olanak sağlıyor.

Proje devam ettikçe sponsorlar sayesinde ödüller de kat ve kat artacaktır. ? Her türlü sponsorluk, soru ve öneriniz için lütfen admin@sosyofikir.com adresine mail gönderin.

BAŞVURU FORMU

[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”İnternet sitesi” type=”url” /][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea” /][/contact-form]