içinde , , ,

WordPress Yazınız Otomatik Ping İle Arama Motorlarına Gönderilsin.

Wordpress çin otomatik güncel ping servis linkleri. Çok kolay bir bir şekilde sitenizi bu servislere ekleyebilirsiniz.Öncelikle yapmanız gereken çok basit. Wordpress Admin Panelinden >>Ayarlar>>Yazma bölüme tıklıyoruz. Aşağıda bulunan ping servislerini silin ve size vereceğim link listesini ekleyin. İşte bu kadar.. Artık yazılarınız çok daha hızlı bir şekilde index alacaktır.

wordpress ping servisleri
wordpress ping servisleri

Merhaba arkadaşlar,

Bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız şey wordpress için güncel ping servisleri olacaktır. Bu yazının en önemli özelliği 2019 yılı için güncel oluşturulan pingleme adreslerini bir arada bulabilmenizdir. Bir wordpress blogunuz var. Ancak blogunuza girdiğiniz yazılar nedense arama motorları tarafından hiç indexlenmiyor, yada beklenilen index hızını alamıyorsanız, yazımızı dikkatlice okuyunuz. Çok kolay bir şekilde sizde gördüğünüz her yazınının indexlenme isteğini, otomatik olarak wordpress arama motoru pingleme servisi yardımıyla gönderebilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Öncelikle yapmanız gereken çok basit. WordPress Admin Panelinden >>Ayarlar>>Yazma bölüme tıklıyoruz. Aşağıda bulunan ping servislerini silin ve size vereceğim link listesini ekleyin. İşte bu kadar.. Artık yazılarınız çok daha hızlı bir şekilde index alacaktır.

Rapor

Ne düşünüyorsun?

0 nokta
Oyla downvote

sosyofikir tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 3

NASA Tarafından Ay'a Dikilen Bayrakların Son Durumu Nedir ?

Yonetmenler

Bakalım Afişi Verilen Filmin Yönetmenini Bulabilecek Misin ?