in , ,

Resme veya Banner'e Link Verme Html Kodu Ve Resim Açıklaması

Resme veya bennere link verme konusu bir çok webmaster için önemli bir konudur. Çoğu zaman resmi veya banneri sitenize eklediğinizde, alt etiketi veya title eklemediğiniz için google gözünde daha alt sıralarda yer almanız gibi bir durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

html resim eklemek

Resme veya bennere link verme konusu bir çok webmaster için önemli bir konudur. Çoğu zaman resmi veya banneri sitenize eklediğinizde, alt etiketi veya title eklemediğiniz için google gözünde daha alt sıralarda yer almanız gibi bir durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İşte bu noktada özellikle de banner reklamlarda resmin üzerine geldiğinizde bilgi gözükmesi gerekiyor. O yüzden aşağıdaki kodu HTML sayfanızdaki bir gadget/bileşen eklediğinizde google ve reklam verenleriniz için doğru ve yerinde bir iş yapmış olacaksınız. Çok uzatmadan koda geçelim. Umarım işinize yarar.

 

 

Yukarıdaki kodu HTML Bölümüne ekledikten sonra sitenizde aşağıdaki gibi bir resim ve banner göreceksiniz. Burada amaç resim veya bannerin üzerine geldiğinizde bir bilgi kutusunun çıkmasıdır.

Yazıya puan vererek reyting bildirimi yaptınız mı ?

0 points
Upvote Downvote
Uzman Üye

Yazar Hakkında: sosyofikir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
sosyofikir podcast

Sosyofikir Podcast Yakında Sizlerle

dyatlov geçidi vakası

Dyatlov Geçidi Vakası : Talihsiz Bir Şekilde Ölen 9 Dağcının Gerçek Hikayesi