içinde , , ,

En Komik Yüzüklerin Efendisi Capsleri – Isengard Sanayi Odaları

Facebookta Isengard Sanayi Odaları grubunu takip edenler bilirler. Her gün Yüzüklerin efendisi üçlemesinden ve Hobbit’ten esintilerle bazen bir video bazen bir caps bazen de akıllıca kurgulanmış

Yüzüklerin Efendisi

Facebookta Isengard Sanayi Odaları grubunu takip edenler bilirler. Her gün Yüzüklerin efendisi üçlemesinden ve Hobbit’ten esintilerle bazen bir video bazen bir caps bazen de akıllıca kurgulanmış filmden komik görüntülerle hepimizi güldüren bu grubun daha fazla insana ulaşmasını istediğimden kendilerini sitemde de paylaşmak istedim.  Şimdi çok sevilen paylaşımlarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Gruptan Bir Paylaşım

Urukdaslarim! Gecen gün bahsettiğim final sınavı için kısa bir metin düzdüm yazı yazma yeteneği 100 üzerinden 0.15 olan biri olarak fazla hırpalamadan eleştirirseniz makbule geçer. Şimdiden teşekkürler:D (sevdiginiz yazara mektup yazın konulu final sınavı)

Ey Iltuvar’a yeti verip elfleri yarattıran, Saurona can verip Sarumani saptıran, Bilboya yüzük verip Frodoyu bezdiren büyük ustad yaratıcı Tolkien! En uzak diyarlardan Turkiye Adanadan Mordor kadar sıcak selamlar üzerine olsun!
Öncelikle; peda mellon, a minno (söyle ve gir/öyle gir)*
Gerek modern edebiyata gerek ise fantastik kurguya katkılarından bahsedecek olursak senden sonraki bütün fantastik kurgu yazarlari önünde ceket ilikler.
İngiltere kırsalından pek farkı olmayan Hobbit diyarı Shire’de sakince başlayan o muazzam hikayen orta dünyanın kuzey batısına kadar uzanırken, bizler çok daha uzak diyarlardan, dünyanın dört bir yanından yarattığın evreni defalarca hatmettik/hatmediyoruz*
Sauron olmasa karanlığı, yüzük olmasa gücü, Saruman olmasa her Iyiligin içindeki kötülüğü, cüce kral Thorin olmasa her kötülüğün içindeki iyiliği nasıl görebilirdik? Sam olmasa sadakati, Gollum olmasa acizligi, Boromir olmasa yoldaşlığı nasıl tasvir ederdik?
Modern fantazi dünyasına hediye etmiş olduğun değer ve evren, hayal dünyama katkıların… Kelimelerle tarifi imkansız bir yazarsın. Dünya üzerindeki bütün elf, goblin, cüce, insan ve kendimle beraber bütün urukdaslarimin sonsuz minnet ve sadakati senine olsun.
Urukhailer ulusun tanrı Tolkien’i korusun. HAU HAU HAU!*
Dipnot: bu arada yüzüğü neden kartallarla götürmediler

Boş bir galeri. Bazı resimler ekleyin.

youtube kanalı açmak

Google: En Komik Yüzüklerin Efendisi Capsleri – Isengard Sanayi 

 

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   decombo dekorasyon mimarlik tasarim rehberi

   Decombo: A’dan Z’ye Dekorasyon Mi̇marlik Ve Tasarim Rehberi̇

   dogu turkistan ve cin38

   Doğu Türkistan’da Neler Oluyor?