içinde ,

Youtube’de Artık Videolar Daha Kaliteli

youtube yeni ozellik
youtube yeni ozellik
youtube yeni ozellik

Youtube’de izlediğiniz videoların bazıları anlamsız mı çıkıyor ? Örneğin video 10 dakika ama sadece 2 dakikası mı dolu dolu, geri kalanı siyah ekran mı ? Yani demek istediğim areadığınız sonuçlara karşın ilk sayfada buoutulduğunuz sonuçlar sizi tatmin etmiyor mu ? O zaman youtube şirketi’nin yeni  hazırladığı projesini seveceksiniz. Nedir bu proje ?

  Youtube artık videoları en çok izlenene göre değilde, videonun izlenme süresine göre hesaplayacak ve o videoları daha ön sayfalara taşıyacak, taşımaya başladı bile.  Sizden bunun içinde bazı ayarlamalar yapmanız bekleniyor.

Youtube yeni sistemi ile video sahiplerinin de buna dikkat etmelerini öneriyor. Buna göre bu yeni projeyi bilen video sahipleri, videolarını ona göre düzenlemek zorunda. Analytics sayfası ile yüklenen videoların ne kadar seyredildiğini öğrenebiliyor video sahipleri.

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

417219 10151174406631702 166820960 n 1

Mesut Yar Öyle Bir Soru Sordu Ki..

stephen king reading

Stephen King Ve Yazınsal İletişim