içinde ,

Yine o Bal Reklamı

atameslegin4dd9d1e74db147dfby Farkındayım hepimiz delireceğiz şu bal reklamı yüzünden.. İnanamıyorum bu kadar uzun sürer ve bu kadar sıkıcı olur mu bir reklam 🙂 Nasıl bir reklamcılık anlayışı bakın bugün okulda da bu muhabbet geçti ingilizce dersinde hocayla konuşuyoruz doğru reklam nedir falan diye arkadaşlardan birisi bal reklamı en iyi reklam falan dedi çok güldük.

  Son zamanlarda türeyen ve her kanalda görülen bal reklamlarıdır. az buz da satmıyorlar. illa ki 4 kilo satacaklar. ulan bizim millet azdı da bal mı yetiştirmeye çalışıyorlar. İnsanın baldan soğumasına sebeptir. en etkilisi budur.

Beyaz’da bunun etkisinde kalıp bakın nasıl bir tepki videosu çekmiş 🙂

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir yorum

Yorum Bırakın
  1. Merhaba,
    Piyasada hakimiyet kurmak günümüzde gerçekten zor alternatif satış tekniklerinin değerlendirilmesi ve piyasaya sızma tekniği olarak kullanıldığını düşünüyorum.

    Not : Videoyu izleyemedim kontrol edilmesi faydalı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cerencemre dunya

Hangi ülkede Ne Yapamazsın ?

Bir Resim Ve Çözülemeyen Sırlar