in

Yeni tema, yeni hayaller, yeni yazılar..

magpress preview.  large preview
magpress preview. large preview
Yeni tema, yeni hayaller, yeni yazılar.. 1

Evet sevgili sosyofikir okurları son olarak uzun uğraşlar sonucunda blogger temamızda yeniliğe gittik magpress kullanacağız bundan sonra. Merak eden olursa diye adını da veriyorum. Arkadaşlar magpress ilebirlikte bir dizi yenilikte geldi sosyofikire. Zaten yeni blogu hepiniz görüyorsunuz öncelikle gelişen bazı şeylerden bahsedeyim.

Yorum Kısmı: Yorum kısmı yeni temamızda 3 adet farklı entegre sistemle çalışıyor. Yorumlarınızı ister blogger üzerinden isterseniz ünlü yorum yapma sitesi disqus üzerinden entegre sistemimizle veya facebook üzerinden yorum yapabiliyorsunuz yazılara..

Yazar Hakkında : Yazar hakkında bölümü de her yazarın kendine ait bir profil sayfası oluyor yazar ile ilgili detaylı bilgiyi yazar hakkında butonuna tıklayarak kolayca erişebiliyorsunuz.

Değişen arayüz, yeni sosyal medya butonları: Yeni sosyal medya butonlarımızla karşınızdayız.

Ve daha bir sürü özellik yeni temayla sizlerle birlikte umarım sizler de temamızı beğendiniz..Yorumlara cevaplarınızı bekliyoruz..

Report

What do you think?

Written by sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1667 tree dark forest dangerous tree trunk collection fantasy eerie wood flour wood photocase stock photo large

Önce Topraktım Şimdi Ağaç Oldum

Yeni bir roman üzerinde çalışıyorum. Yabancı romanımda sizlerin destek ve yorumlarınıza ihtiyacım var. 8

Yeni bir roman üzerinde çalışıyorum. Yabancı romanımda sizlerin destek ve yorumlarınıza ihtiyacım var.