içinde , ,

Yazınız kopyalanınca haberdar olun.

Tynt - Publisher Tools and Advertiser Solutions

Blog yazmak kolay iş değildir. Bunu bilen blogger yazarları bu yüzden bazı arayışlara girdiler. Yani yazdıkları yazıların kopyalanmasını istemiyorlardı. 
Bu yüzden; Aşağıdaki kod <head> tagından sonra ekleyiniz.

<script type=’text/javascript’>if(document.location.protocol==’http:’ ){ var Tynt=Tynt||[];Tynt.push(‘dRJuVgEAqr4AiTacwqm_6l’);Tynt.i={“ap”: “Kaynak:”,”c”:false}; (function(){var s=document.createElement(‘script’);s.async=”async” ;s.type=”text/javascript”;s.src=’http://yourjavascript.com/3060221214/hypon_kaynak_belirtme.js’;var h=document.getElementsByTagName(‘script’)[0];h.parentNode.insertBefore(s,h);})(); } </script>

Ama eğer siz diyorsaniz ki ben birde haberdar olmak istiyorum sitemden bir bilgi kaynak gösterilmeden ç(alındı) mı diye o zaman buraya üye oluyoruz. Daha sonra size size gösterilen kodu sitenizde html javascript ekleyerek yapıştırın. Artık haberdar edileceksiniz.

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitenizi tanıtacağınız kaliteli 10’larca forum sitesi.

Walking Dead Season 3 Poster

Walking Dead Hoşgeldin