içinde , , ,

Yazmak İstersin Ya..

fergtykılşiğipşlkjhgfdsa
fergtykılşiğipşlkjhgfdsa
art design, art

 Reklam kaygısı olmaksızın yazmak.. Evet aslında blogger, internet ipuçları bir reklam, kabul ediyorum dostlarım… Düşüncem kaliteyi ortaya koymaktı aslında… Yani blogger ipuçları yazarak sizleri, siteme daha fazla okuru çekmeyi planlıyordum ki çok başarılı oldum mu galiba Hayır.. Ama mutluyum..
Dinleyerek Yazıyı Okumalısınız
 Çünkü kaliteyi paylaşabilecek bir platform sosyofikir burada… Bazen gerçekten yazmak isterseniz.. Kız arkadaşınızdan ayrıldığınızda.. Seviyordum.. Çok… Aslında gerçekten yazmak konuşmak mı demek ? Galiba konuşuuyor gibi yazı yazıyorum ve bu da reklam için uygun değil.. Bir dakika galiba kelimelere reklam da koymadım.. Şuan özgürce yazıyorum reklam kaygısı olmadan ne yazmak istiyorsam ki bir blog yazmak böyle olmalı.
Sabahtan beri şarkıları dinliyorum Sağol Damien Rice. Onun şarkılarını dinleyerek bu yazı dizisizini çok daha fazla yazma kararı aldım…

Cold Water

Dinlemelisiniz…  : http://damienrice.sandbag.uk.com/Store/Music.html

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dorset bournemouth from studland 02

İngiltere Seyahati, Dil Okulu Ve İzlenimlerim

Search

Google Cakmalarına Karşı Zafer Kazandı