içinde

Yazmak için yazmak..

Balloon Bournemouth Air Festival
Balloon Bournemouth Air Festival
ingiltere, bournemouth

Bu arada geçen yazı yazarken dilimizi doğru kullanmak hakkında yazı yazmıştım. Ben düşüncelerimle yazıyorum. O zaman yazıya geçelim..

 Yaşamın ince çizgisinde yaşarken doğruluğa gitmek istiyoruz hepimiz. Yazmak.. Yazmak iyidir… İnsanlarla düşünceni paylaştığını zaman değer kazanır. İnsanlara iyi davrandığın zaman bir şeyler öğrenirsin.  Şimdi dünyayı gezelim desem.. Nasıl dersiniz ? Gezelim ;

Amerikadayız.. Özgürlüğün ülkesi diyorlar buraya. Gerçekten mi ? Galiba öyle… Rahat bir ülke burası.. Burası Sims’e benziyor. Düzenli. Şimdi Amerikadayız yani..

Dünyanın bir ucunu gezdikten sonra; Sosyofikir artık okuyucusu ile daha çok konuşmak istiyor.. Bugün iyiydi aslında.. Hava biraz kapalı olsa bile… Bir yandan Damien Rice şarkıları ile yazı yazmak en iyisi galiba. Blogunuza nasıl yazı yazarsınız kısmına bu maddeyi eklemedim galiba dinleyin Damien’i…

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir yorum

Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazi yazmak

İçeriginizi en etkin sekilde koruyun.

Gereksiz Kod Satırlarından Kurtulun