in , ,

Yazılar yazılmalı bloglar devam etmeli

Yazılar yazılmalı bloglar devam etmeli 1

Diyene bak. Ne zamandır yazamıyorum veya yazsam da siliyorum beğenmiyorum. Blog yazma meselesi gerçekten bir iş tamamen ona kendinizi vermeniz lazım. Öyle kopyalama yapmıyorsanız bilgileri doğru sentezleyip kullanmak lazım.

Yaz geliyor, blog yazıları azalıyor !

Eskiden bahane okuldu. Okulda sınavların yoğunluğundan blog yazılamazdı. Şimdi ise yaz geldi. Yaz demek deniz demek, gezmek demek. İnsanlar şu sıralar ya yazmak için yazıyorlar ya da harbiden yazmayı çok seviyorlar.
Yazılar yazılmalı bloglar devam etmeli 2

Radyo yazıları vurdu.

Tabii ki de kötü yönde. Ne zamandır arka arkaya yazan “güncel blog” kelimesini sık sık tekrarlayan bir blog 20 günden beri bir cümle yazmamış bloga. Ama artık yazmaya devam edeceğim. Yani radyo bir yandan sürerken bir yandan da yazılar devam etmeli. (Show must go on)

Report

What do you think?

Written by sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

4 Comments

Leave a Reply
  1. Yazabilenler yazmayı bırakmamalı. Yazamayanlar da yazmaya çalışmalı.. Yazmak ihtiyaç, boş zaman beklemez bence 🙂

  2. Broşür dağıtım firması olarak bizimde blogumuz var ve her ay en az bir tane blog yazısı giriyoruz. Bu sayede hem müşterilerimize kendimizi daha iyi anlatabilme imkanı buluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türk Gençliği

burada bir servet yatiyor 21903 b

Bak Sen Şu Salyangoza..