içinde ,

Yaşam Ve İnsan

Yaşam insanlar için sunulmuş bir hediyedir. Yaşamın içerisinde acısı ile tatlısı ile bir hayat geçirmektedir insanoğlu. Her zaman çalışmaya, daha fazlasını istemeye adamıştır kendisini. Oysa hayata bir kere geldiğini unutur çoğu zaman.

– Çalışmalıyım, yarın için ileride ailem için.

Çoğu zaman böyle söyler kendi kendine.. Bir diğeri ise kendine hiç vakit ayıramaz her zaman aklının bir köşesinde bir sonraki günde neler olacağı, hangi işini hangi saatte yapacağı gelir aklına.. O sırada aklına bir fikir gelir işte, okumak.. Okumak insan için en önemli gelişimlerden biridir. En önemli gelişim ile kalmayıp, insanı dinlendiren bir şeydir okumak. Bir de okunacak tür ve kitap bulundu mu, çok iyi olur. Bu sayede hayatta yaşanan stres vb. konular uçar gider. Yerine yeni bir dünyada, yazarın dünyasında onun istediklerini, düşündüklerini okumak gelir. Kimi zaman Stephen King’in bir korku roman’ındasınızdır. Kimi zaman da Kemal Tahir’in bir eserinde.

kitap

   Sonuç olarak insanı en çok dinlendiren ve her zaman onu geliştiren en önemli arkadaş ve dost kitaptır. Kitap okumayı ihmal etmeyin..

Peki siz hangi kitabı okuyorsunuz ? Ve ya en son hangi kitabı okudunuz.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

      Cuttefish Teması İle Hayallerinize Dokunun

      Laptop Ve Kötü Bir Gece