içinde , , , ,

Blogger Arka Plan’da Müzik Çalsın

images
images

Yeni ve kaliteli bir blogger eklentisi ile herkese merhaba. Blogunuz açıldığında arka planda müzik çalsın ister misiniz ?

müzik, music
 • Cevabınız evetse; muhtemelen müzik player’ın görünmemesini istersiniz. Bu durumda aşağıdaki küçük kodu sırasıyla TASARIM > ADD GADTET > HTML JAVASCRIPT EKLE yolunu izleyin ve aşağıdaki kodu bulunan kutuya yapştırın. Ve içeriğini kendinize göre düzenleyin.

<!– ARKAPLAN Müziği Başlangıcı –><script language=”JavaScript” type=”text/javascript”>if (navigator.appName == “”) {document.write(‘<bgsound src=”http://www.fileden.com/files/2009/10/19/2610004/Maroon%205%20-%20Better%20That%20We%20Break.mp3″ LOOP=”false”>’);}else {document.write(‘<embed type=”application/x-mplayer2″ pluginspage=”http://www.microsoft.com/Windows/MediaPlayer/” Name=”MediaPlayer” src=”http://www.fileden.com/files/2009/10/19/2610004/Maroon%205%20-%20Better%20That%20We%20Break.mp3″ AutoStart=”true” ShowStatusBar=”0″ ShowControls=”0″ ShowDisplay=”0″ volume=”1″ HEIGHT=”1″ WIDTH=”1″ loop=”false”><br>’);}// Olay budur –></script><!– ARKAPLAN müziği bitişi –>

  Not: Kırmızı ile belirtilen bölümleri kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Burada fileden.com’dan şarkı upload edebilirsiniz. Veya farklı bir müzk upload servisini de kullanabilirsiniz. Kırmızı renkli alanları düzenlemek size kalmış.

  Bildiri

  Ne düşünüyorsun?

  Yazar sosyofikir

  Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   2 Comments

   blogger yazı stilleri 1

   Blogunuza İndir-Uyarı-Bigi Yazi Stileri Ekleyin