içinde , , , ,

WordPress İçin Devamını Oku Eklentisi

wordpress
wordpress, wordpress banner

  WordPress‘e devamını oku eklentisi yazı editöründe mevcut fakat sitenizde daha önceden ekli yazılar varsa bu yazıları tek tek düzenle diyerek ekleme yapamazsınız işte bu eklenti sizin yardımınıza yetişiyor..

Bu eklentiyi buradan indirebilirsiniz. Daha sonrasında /wp-content/plugins/ içerisine klasörü atıp adminde eklentiler bölümünden aktif ediyoruz ve ayarlar kısmına geçip Limit Posts Options‘dan kafamıza göre ayarlama yapıyoruz..

Number of letters yazan kısma yazınızın ne kadar kısmınını görünmesini istediğinizi yazıyorsunuz örneğin; 400 yazıp Read more linktext bölümüne devamını oku ve ya kendinize göre bir tanım yazabilirsiniz.  Automatically limit post in: kısmında da hepsini onaylayın ve  ayarları kaydettiğinizde eklentinin ayarları tam olacaktır..

Bazı temalarda sorun çıkabiliyor yine buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

google adsense

Google Adsense’ye Kabul Edilmek İçin Altın Kurallar

conventy blogger template

Conventy Blogger Teması’na Göz Atın !