in , , , , ,

WordPress Bloglama Isınızı Kolaylastiracak Eklentiler – 1

firestats admin plugins for wordpress
firestats admin plugins for wordpress
 Birçok wordpress eklentileri sizin için bekliyor. Ve sizin zamanınızı azaltıyorlar. Peki bunlar nelerdir ve nasıl kullanılırlar ? Özellikle admin için vazgeçilmez 10 adet WordPress Eklentilerini sunuyorum şimdi sizlere..
Sitenizdeki trafiği ülkeye,Ip’ye, İnternet tarayısına, işletim sistemine ve daha bir sürü özelliğe göre kategorilendiren ve sıralayan mükemmel bir sistemdir.  Bu özellikle gerçekten işleriniz çok kolaylaşacak.

2. Custom Admin Branding

Bir çok wordpress kullanıcısı bu eklentiyi çok kullanışlı bulmaz.  Ama gerçtektende kaliteli bir eklentidir. Düşünün birçok insan blogunuzda yazmak istiyor ve blogunuza kayıt olmak istiyor login kısmında kendi yaratıcı tasarımınızı kullanmak istemez misiniz ?

3. Post Video and Photo Galleries

Yazılarınızı yazarken fotoğraf ve video eklemek isterseniz yani görsel içerikte size çok yardımcı olacak Blogunuza Blogger’da da bulunan bu mükemmel “görsel alan” eklentisini sağlayabilirsiniz.

4. Login with Ajax

PHP ve Javascript arasındaki kombinasyon sitenize kaliteli bir görünüm sağlar. Ajax Login sistemi ile kayıt olan kullanıcılarınız adeta mest olacak. Emin olun.

5. Google Analyticator

Google Analitik kullanıyorsanız bu eklent sayesinde daha çok zaman kazanacaksınız. Website trafiklerinizi daha çabuk ve kolayca görebileceksiniz..

6. Admin Management Xtended

Daha çok zaman kaybetmeden blogunuza Ajax formlar eklemek istemez misiniz ? O zaman bu eklentiyi kullanmalısınız..

7. Admin Menu Editor

       Admin menünüzü daha kolay ayarlayın..
Sitenizde database’niz hakkında bilgi sahibi olmak ve bunu panelinizin üst kısmında göstermek istemez misiniz ? Eğer cevabıız evetse bu eklentiye tıklayın.
     Özel yazılar yazdığınız bir blogunuz varsa ve bu bloga girecek kullanıcıların özel izinle blogunuza  giriş yapmasını istiyorsanız o zaman bu eklentiyi kullanmalısınız demektir.

10. Favicons Chooser

Biliyoruz ki bir website için favicon çok önemlidir. Peki bu faviconu hızlı ve kolayca ayarlamak silmek ve ya yüklemek istemez misiniz ? O zaman bu eklenti tam size göre.

Report

What do you think?

Written by sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
sosyal bar

Blogunuza Sayfa İle Kayan Sosyal Bar Eklentisi

Sitemizdeki Tema Sorunları Giderildi