içinde ,

WmDergi’deyiz.

Adsız
Emin Doğu’nun genel yayın yönetmeni olduğu ;

“TÜRKİYE ‘NİN EN BÜYÜK VE KAPSAMLI, ÜCRETSİZ ONLİNE WEBMASTER DERGİSİ

Adsız
sosyofikir.com‘un yazısını dergisinde yayınlamıştır.
Dergi’nin 100.000 okuyucuyu geçen okuyucusu olduğu bilinmektedir. İnternet ağırlıklı konularda detaylı içerik oluşturmak üzere yayın hayatına başlayan WM Dergi, web teknolojileri konusunda okuyuculara yararlı olacak bir kaynak sunuyor. Web programlamadan sosyal medyaya  kadar birçok farklı konuda içeriğin bulunduğu WM Dergi’yi ücretsiz olarak bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlardan takip etmek

wm dergi
Temmuz ayında ikinci sayısını yayınlayan dergi, 80 sayfa ve kadrosunda uzman kişiler bulunuyor. İlk sayısından itibaren okuyucularına  Web hosting kampanyalarıyla özel fırsatlar sunan dergide, her ay internet dünyasından başarılı kişi ver şirketlerin röportajları yer alıyor. Bu sayede okuyucular yeni bir servisi, belki de yıllardır servislerini kullandığı, hizmet aldığı veya adına aşina olduğu şirketleri yakından tanıma fırsatı buluyor.
Web ile ilgili çeşitli konularda makaleler yazan, alanında uzman veya amatör kişilere de kapılarını açan WM Dergi, başvurmanız halinde yazı ve içeriklerinizi değerlendirerek, sayfalarında yer veriyor ve bu sayede daha fazla kişiye ulaşarak, adınızı/web sitenizi duyurma fırsatı sunuyor.
Temmuz itibarıyla abonelik kampanyası başlatan WM Dergi ‘ye ücretsiz abone olarak kitap kazanma şansına sahip olabiliyorsunuz. İlk ay rakamlarına göre 50 bin okunma sayısına ulaşan WM Dergi’ye göz atmak isterseniz b.uradan resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yararlanılan Kaynak  : http://sosyalmedya.co/

  

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

djusd

Temamız Ve Logomuz

Sdn Ve Reklam Anlayışı