içinde , ,

UFO’lar Gerçek Mi ? Komplo Teorileri

normal ufos
normal ufos

Dünya dışında, insan dışı varlıklar olabilir mi?  Asırlardır bu şekilde konular insanoğlunun gündemine oturmuş, merak edilen en önemli gizemlerden biridir. UFO’lar gerçek mi? Amaçları ne vb. Dünya dışında insan olmayan farklı canlıların olması kuvvetle muhtemel fakat bunlar dünyaya ne zaman ve ne şekilde gelecekler. İşte burada bazı sorunlar mevcut. Şu uzaylı otopsisini herkes bilir. Bilmeyenler için videosu. Roswell olayının gerçeklik payı konusunda da çeşitli yorumlar yapılıyor.

Haydi gelin sizle bu olayın gerçekliği üzerine birkomplo teorisi yazalım.Yakında insanları kontrol altında tutmak için uygulayacakları korku politikasında “dünya dışı varlıklar tehditi” başrol oynayacak. 

Asırlık planlar yüzyıllardır süre gelen bir sistemi işaret ediyor. Dünya üzerindeki oyunları.. Amerikanın korku paranoyası, korku politikası her ne derseniz deyin dünya hakimiyetine bir adım kala uyduracakları sahte bir uzaylı saldırısı. Dikkat ederseniz NASA, son zamanlar da eskisi gibi bilgi paylaşmama durumuna gitmiyor. Aksine bilgi paylaşmaya devam ediyor ve insanların gözünde gizli birbilgiyi açığa çıkarıyormuşçasına davranıyor.Elindeki ses kayıtlarını da geçen yıl içerisinde paylaşmışlardı medya ile. 

_________

Bir sözlük yazarının konu ile ilgili düşünceleri ::

UFO konusuna değinmek isterim. Tıpkı 11 eylül saldırısı gibi amerika bi yanlış bayrak operasyonu daha düzenleyecek. Sahte ufo saldırısı. neden mi ?
bi röportajda nasadan ayrılan ve nasada çalışmış bi bilim adamı anlatıyor. Amerikanın dünyadan gizlediği çok ileri uzay teknolojisi var diye. UFO denilen aracı amerika zaten keşfetti ona benzer bir araç yapıldığı da bir gerçektir ki bu röportajda sözü ediliyor. Bu teknoloji amerikada varsa, tıpkı 11 eylül gibi kendileri herşeyi düzenleyecek planları yapacak dünyaya uzaylılar saldırdı diye dünyaya yutturacak ama aslında amerika olacak arkasında. Sonra dünyaya diyeceklerki bizde onları yenecek teknolojiyi üretecek kapasite var diyecekler ve dünya amerikaya muhtaç olacak. Dünyadan tepki almadan isteklerini göz önünde istedikleri gibi yapabilecekler.
Böylesine düşüncelerim var. Saygı duyan olur duymayan olur her türlü saygı duyuyom.

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

12 Yorum

Yorum Bırakın
  1. Bu ufoların gerçek olup olmadıgını bende merak ediyorum, geçenlerde bir yazı okumuştum Amerika ufolara benzeyen araçlar yapıp uzaya gönderiyormuş

  2. Yani kimisi farklı şeyler söylüyor ve gayet mantıklı oluyor, bazen ise bu söylenenleri tamamen çürütüyor. Valla var mı yok mu onu biz bilemeyiz.

  3. Ufolar Olduğuna İnanıyorum.Ve Bu Konuda Bizzat Görmüşlüğüm Yanı Sıra Araştırma Sonuçları Hep Varolduğuna Delil Ediyor.
    http://www.izmirboschservis.com

  4. Ufolar var olsa bile sizce bizimle iletişim kurarlar mı? Allah aşkına daha doğayı yok ederek kendimizi yok ettiğimizin farkına varamadık, gezegenler arası iletişim mi kuracağız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

autocad screenshotlarge 240760

Autocad Fatal Error Sorunu

SosyalMedyaAjansı

Sosyal Medya Ajansı