içinde ,

Tema Ve Sosyofikir

h3xqb
h3xqb

Merhaba arkadaşlar nasılsınız ? Bildiğiniz gibi sitemizde bir çok anket düzenledik ve gördük ki sitemizin teması artık çok uzun süredir devam ediyor. Ee haliyle kullanıcılarımız sitemizin temasından sıkıldılar. Bu yüzden biz Sosyofikir yönetimi olarak kullanıcılarımızın görüşlerini dinledik. Bir tema ile karşınızdayız. Bu tema ile karşınızda olurken logo konusunda da temaya uygun renkler denedik. Tabii daha çok hatalar vardır temamızda fakat  takdir edersiniz ki sosyofikir her zaman gelişen kaliteli bir platformdur. Tabii sizlerin de desteği ile..

Saygılar

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  2 Comments

  1. bu tema daha kullanıcı dostu.
   ben logo tasarımını ve logo renk seçimini beğenmedim. bir önceki daha güzeldi.
   bazı yazılar soluk üstüne gelince canlanıyor tam tersi daha iyi olur Witgetlerdeki gibi
   yazı arka fonu güzel , blog arka fonu normal ama büyük ekranda iki renk birbirine yakın olduğu için göz yoruyor, bakmak lazım ama arka fonu koyu tonlarda denemek belki daha hoş olur.
   sonuç olarak yeni tema güzel elinize sağlık
   teni logo kötü değiştirin 🙂

  20.12.2012 Şirince Ve Bugarach Ne Durumda ?

  1

  Eski Sosyofikir Temasını Dağıtıyoruz.