içinde , , ,

Sosyofikir Yeni Tasarımı

chrome explorer firefox
chrome explorer firefox
chrome explorer

Merhaba sevgili okurlarım;

Biliyorsunuz Sosyofikir Mash2 temasındaydı. Ama temadaki bazı sorunlar nedeni ile tema konusunda sıkıntılar yaşıyorduk. Temanın yazılarının belirgin olmaması, sidebar sorunu vb. Bu yüzden yeni bir tema arayışına girdik. Şimdiki temamız biraz daha görselliğe dayalı bir tema. Manşet eklentisi ile sizlere önemli yazıları daha çabuk görebilme imkanı sağlıyoruz. Bunun yanı sıra Sağ sidebarda bulunan 2’lü açılıp kapanabilen En iyi yazılar, Son yorumlar ve arşivimize ulaşabilirsiniz. Önceki temadaki tasarımdan çok uzaklaşmayarak sizleri temaya aşina hale getirmeye çalışıyoruz. Yine aşağıdaki footer kısmında bazı kategorilerden 5 adet yazı gösteriliyor. Bunlarda umarım ilginizi çekecektir. Neyse, Sosyofikir.com yeni teması ile okurlarını selamlıyor. Umarım daha başarılı sitelere..

Bu arada sitemiz tüm tarayıcılarla uyumludur.

detailb
49yk9

bumerang odulleri yesil

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

Yorum Bırakın
 1. O şeref hala bize ait, hızlıca olsada sitenizi taradım çok başarılı bir blog zaman olunca derinlemesine yazılarınızı takip edeceğiz , başarılarınızın devamını dileriz.
  bana göre tabi; tema ,renk seçimi yazı boyutu ve renk uyumu , reklam yerleşimi oldukça başarılı.
  bir kaç gözüme çarpan ayrıntı sağdaki online kişi sayısı whos.amung eklentisi aşağıda sabit küçük olsa daha şık olur,
  yazı tipi boyutu güzel ama renk kodunu bir iki ton daha koyu olması daha net olur, blog ikonu oldukça başarılı, bir de bir kaç yazı da verilen ip uçlarını daha basit yada resimli anlatımlar ziyaretçilerden gelen bunu nasıl yapacağım mesajlarının önüne geçer.
  sonuçta içerik eklendikçe yer imlerinde yeri sağlam güzel bir blog.

 2. Tabiki eleştiriden ziyade öneri belkide benim (yada bizim ) bakış açımızda yanlış olabilir, bizimkisi sevdiğimiz bir bloga görüşlerimizi birde malum göz atma fırsatınız olduysa uzmanı olduğumuz kullanıcı eğilimlerine göre önerilerimizdir.
  teveccü ederseniz bir kaç önerimiz daha olacak
  1-arşiv sayfası
  2-hakkımızda
  malum henüz tr de bookmarking nedense henüz pek gelişmedi ama sizin blogunuzu tanıtmak isteyen bir site genelde hakkımızda kısmında sitenin kısa tanıtımını kopyalar ve altına link verir. buradaki amaç yazarları değil blogun bir tanıtımıdır vs..
  3- kullanıcı temel eğiliminde linklerin üzerine gelindiğinde altında çizgi olması "mmm burası tıklanıyor" imgesi yaratır.
  genel link eğilimi mavi yada kırmızıdır, başlıklarda birer linktir dolasıyla aynı olgu onlar içinde geçerlidir.
  Umarım blog hitine faydası olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

way2blogging27s free premium blogger template preview

Way2Blogging Ücretsiz Premium Teması

12S

Blogunuza Sayfa İle Kayan Banner Ekleyin