içinde , , , ,

Sosyofikir Dmoz’da :

a
a

Merhaba dostlar ne zamandır sizlere yazamıyorum. Şimdi baktım da çok zaman geçmiş. Bunun nedeni mimarlık derslerinin zorluğu diyeceğim ama bahane olmamalı. Her zaman güncel konularda yazmaya devam etmeli. Neyse bu son zamanlarda aldığım iyi haberlerden birisi. Sosyofikir.Com önce Chip dergisinde ayın websitesi seçilmiş. Şimdide bakıyorum DMOZ başvurumuzu kabul etmiş. Ee baya bir sevindik haliyle. Şimdi bu başarılardan sonra artık daha çok yazı yazmalı bu sitenin hakkını büyük ölçüde gelmesi gereken yerlere getirmeliyiz.

Burada Dmoz kaydımız ile ilgil bir bilgi köşesi yapalım 😀

a

Sitemizin Dmoz kaydına ulaşmak için lütfen “Sosyofikir DMOZ kaydı” tıklayınız.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

10 Yorum

Yorum Bırakın
  1. Tebrik ederim hocam , şahsıma ait olan weblozi adlı blogumda sizin siteniz gibi kısa bir süre önce dmoz'a kabul edildi. Umarım faydasını görürüz

  2. Çalışmanın karşılığını alabilmek muazzam bir motivasyon kaynağıdır. Başarılarınızın devamını dilerim.

  3. Bu dmoza yaklaşık 4 yıldır kayıt olamadım. Bu sistem neye göre alım yapıyor anlamadım. Ne yapsam olmuyor. Aynı zamanda 10 adet sitem daha var. hiç biri iş yapmadı bu konuda.
    Başarılarınızın devamını dilerim keyifli bir site

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuub.Net Yöneticisi Fetih Akdoğan İle Keyifli Bir Röportaj

2013 5 91

Sosyofikir Chip Dergisi Mart Sayısında