içinde ,

Savunma.

shadow of mordor plains
shadow of mordor plains

Savaşı kazanacağını biliyordu ama kendine güvenemiyordu. Onlar geldi. İnanılmaz bir ses kulaklarınıı yalpalıyordu kralın. Ama artık yapacağı tek şey savaşmaktı. Çünkü o kraldı. Kaçmadı, savaşmaya devam etti.. İnanılmaz bir savaştı , büyük bir kırım oldu. Enefora orduları korkunçtu. İnsana benzemiyorlardı. Derileri daha kalın ve siyahtı. Rayden krallığını savunuyordu . Kalkanları çok büyüktü onların hiçbir oku tam isabet ettiremiyorlardı. Bu sırada barlar boşalmaya başlamıştı. Nathilus oradaydı. Nathilus kendine güvenen bir adamdı. O sırada arkadaşı Alfred Renly ile bir yarış içerisindeydi. Kim daha çok içebilirdi ?

Savaş öbür tarafta sürüyordu. İki sarhoş hızla koştular. Krallıkları tehlikede idi. Surların önüne geçtiler. Savundular şehirlerini, korkmadılar.  Alfred Renly hızla urksonlara doğru koşmaya başladı. Burası sizin değil adiler dedi. Koştu kılıcı onların derilerinden geçirirken o da savaşmaya devam ediyor yerdeki toprak zemin toz bulutu ile ortalığı kaplıyordu. Savaş başlamıştı. Alfred Renltüm gücünü kullanıyordu. Nathilus onu arıyordu. Neredeydi can dostu ?
Güney kapıları ele geçirilmişti. Ele geçirilen kapılardan gelen varlıklar insanlığa kötülüğe hazırlardı. Ve şimdi gerçekleştiriyorlardı. Buna Yeni dünya düzeni.” deniyordu.

Yeni dünya düzeninde iyiye yer bırakılmıyordu. Sadece onlar onlar burada varolmalıydılar. İşte bu durumda insanlar son güçlerini savunmalıydılar.

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

3 Yorum

Yorum Bırakın
  1. Güzel bir yazı olmuş ellerinize sağlık… Farklı bir bakış açısı ile yazılar yazıyorsunuz böyle devam etmelisiniz hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

black lion street 19th 700wide

Karanlık Sokak 1978

Muhafazakar Sanat