in ,

Piano Ve Lost..

resimler
resimler

Piano Ve Lost.. 1  İnanılmaz bir sanattır gerçek müzik. Gerçek müzik insanı adeta büyüler.. Ve bence en iyi enstrüman pianodur. Neden mi ?  Piano çok farklıdır geçmişten günümüze insanların hep kullandığı bir çalgı olmakla beraber piano bence en iyi müzik aletidir.  Şuan Michael Giacchino’nun Lost müziklerni dinliyorum ve gerçekten Lost’u seyretmiş bir adam olarak şuan lost’un sahneleri aklıma gweliyor. Adayı keşif… Jack Shephard, Kate Austen, Hurley Reyes, John Lock Saayid Jarrah, John Ford… Vay be ne güzel bir diziydi öyle değil miydi dostlarım.. Bir günde 7 bölüm dizi izlediğimi hatırlıyorum sanki bende Lostta’ydım gerçekten mükemmel bir kalite idi herşeyi ile Lost.

Bir dakika durun..

Bu kadar kaliteli dizi’nin müzdikleri de kaliteli olmalı değil mi ? Bence öyle o zaman kendinizi piano’nun sesine bırakın…. Ve gözlerinizi kapatın mükemmel bir müzik, mükemmel bir tını bu Piano ve Michael Giacchino’nun eseri Lost Music Series

Report

What do you think?

Written by sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gerçek Müzik Ve Düşüncelerim

Piyano'yu Tanımalıyız.. 6

Piyano’yu Tanımalıyız..