içinde ,

Otopark bariyer sistemleri

Wil in3
Wil in3

Otopark bariyer sistemleri, otoparklarda kullanımda olup güvenliği sağlarken  aynı anda geçiş kontrolü de sağlar. Otopark bariyerleri  günümüzde birçok otoparkta kullanılmaktadır. Çünkü otoparklarda güvenlik çok önemlidir.  Otopark bariyerleri araçlar otoparka girip çıkarken hızlarını ölçerek kontrol altında olmasını sağlar. Bariyerlerin aksesusuarları şunlardır; Hgs-ogs anteni, dedektör,flaşör ve bariyer kol tutacağıdır. Bu aksesuarları kullanarak çok daha yüksek bir performans elde edebilirsiniz. Kol uzunlukları sırasıyla 3 metre, 5 metre, 6 metre uzunluklarında olan bariyerler, aracınızın geçiş alanına göre  kolunun ne kadar olacağını şekillendirir. Hastane otoparkları, askeri otoparklar,  belediye otoparkları,şirket otoparkları, okul otoparkları, kamu kurum ve kuruluş otoparkları ve otopark alanı olabilecek her yerde  otopark bariyer sistemlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Çok hızlı ve kaliteli bir şekilde her zaman kontrol ve güven içerisinde hissedeceksiniz. Güvenliğinizi neden sadece bir güvenlik görevlisinin eline bırakasınız ki.  Lidertek otopark bariyer sistemleri uygun fiyat avantajı ile sizlerle.. Sizde eğer güvenlik konusunda hassassanız ve  alanlarınızı kontrol etmeyi planlıyorsanız Lider tek otopark bariyer sistemleri tam size göre..

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CREAMIVEWebTasarC4B1mAjansC4B1BalC4B1kesirOfisiAC3A7C4B1ldC4B1

CREAMIVE Web Tasarım Ajansı Balıkesir Ofisi Açıldı

ogrenci koclugu

İstanbul Özel Fen Lisesi