içinde ,

Notepad Geliştiricileri İçin Bir Tema

screenshot4
screenshot4
screenshot4

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi bir çok insan notepad ++ kullanıyor. Bu şekilde dosyaları ve kodları daha iyi ve kolay düzenliyorlar. Bunun nedeni kodlardaki renklendirmeler. Eğer sizde daha kaliteli ve güzel bir temayı notepad programınıza eklemek, işlerinizi daha da kolaylaştırmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit.

Tema indirme linki – Tıklayın 

Kurulumu

  1. “gencwebmaster.xml” dosyasını buluyoruz, kopyalıyoruz ve programımızı eklediğimiz yere yani C/Program Files/Notepad++/Themes klasörüne atıyoruz.
  2. Notepad programını açın. Üst menüde ayarlar sekmesi vardır. Oraya tıklayın ve STİL YAPILANDIRICI’yı tıklayın. Temayı seç kısmında açılır liste açılacak. Oradan gencwebmasterı seçin. Kaydet&kapat deyin.Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir yorum

Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sosyal medya

Sitenize Renk Kodu Üreteci Ekleyin

wordpress logo shine thumb400

Ücretsiz İmleme Eklentisi