içinde , , , ,

Laptop Ve Kötü Bir Gece

images?q=tbn:ANd9GcRRwu3tbN89LCK56 EOQ tkIONhlCiuEYIkH0VubCMoUWvmvY0cOQXmyrEkMerhaba arkadaşlar ; Geçen gece masamda oturmuş, İnternette geziyordum. Bir anda daha önceden masanın üzerinde kalan  kola bardağını unutmuşum. Bir anda elim çarptı ve kola bardağı masaya döküldü. Haliyle bilgisayara da gelmişti. Ne yapacağımı şaşırmıştım. Sizlerin laptoplarının başına da gelebilir. O yüzden ne yapmanız gerektiğini iyi bilmeniz gerekiyor. Öncelikle böyle bir şey olduğunda ilk iş bilgisayarınızı V şeklinde ters çevirmekmiş. Daha sonra hemen bilgisayarı kapatmanız gerekiyor. Fişten çekmeyi de unutmayın. Şimdi yapmanız gereken, bir şekilde çok fazla yaklaştırmadan saç kurutma makinesi ile laptobu kurutmaya çalışmak.
İşte ben bunları biraz geç yaptığım için muhtemelen laptobum kısa devre yaptı. Şarj aletini takıyorum şarja, elektrik geliyor(Işığın olduğu belli.) Ama ne zaman bilgisayara taksam şarj aletini ışık sönüyor. Bu da demek oluyor ki kısa devre olmuş. Yeni aldığım bilgisayarımın bu duruma düşmesi beni mahvetti. Arkadaşlar bir süre buradan aktif olarak sizlerle konuşamayacağım. Bu süre içerisinde sizlerde sosyofikir.com’un yanında olduğunuzu gösterir, sitemizi günden güne ziyaret ederseniz, internetteki  haklı yerimizi koruyacağız.

Saygılarımla

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşam Ve İnsan

Site Hiti Neden Düşer ?