içinde , , ,

Korku Kitapları Ve Stephen King

level3
level3
stephen king

bannerfans 4058642 3Korku kitaplarını tutku ile yazan insanlar olduğu gibi okuyanlarda vardır. Sonrada filmler çekilir. Uğraş verilmiştir çünkü. “Gerçekten müzikleri ile bir korku hissedilebilir.” diyor ünlü korku kitabı yazarları. Stephen King’i ele alalımn biraz.. Bir kitabı vardı onun “o” yani orijnal olarak “It”. Bu kitapta korkuyu iliklerinize kadar hissedeceksiniz demiş kendisi ki gerçekte öyle.  “o” hayatımda en cok okudugum kitaplardan biridir, en az 9-10 kere okumuş olsam da her seferinde de ayri bir tat vermeyi başarmıştır….orjinali de tavsiye olunur (cunku turkce cevirisi eksik cevrilmistir)… demiş bir ekşi sözlük yazarı. Gerçekten de okumanızı tavsiye ettiğim kitapların biridir o.

O zaman şunu da söyleyebilir miyiz ?


Hayal gücünün sınırı olmadığına inandığım,günde 3500 kelime yazmadan rahat duramayan hatta uyuyamayan,yazdığı nerdeyse tüm kitapları best seller(en çok satan) olma mertebesine erişmiş efsane yazar.Bir çok kitabını okurken nefesimi tutuğumu hatırlarım. İnanılmaz kişilik. Korkunun yanında dram da yazıp eleştirmenleri dumur eden(bkz: shawshank redemption) (bkz: green mile) de bir yapısı var.kesinlikle okunmalı.

stephen king

Stephen King Diyor ki : 

  • Canavarlar gerçek, hayaletler de. İçimizde yaşıyorlar, ve bazen, onlar kazanıyor.
  • Bazıları benim korkunç bir kişi olduğumu düşünüyor! Hiç de bile! Bende bir çocuk kalbi var: Masamda ve bir kavanozun içinde

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir yorum

Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sosyal medya

Profesyonel Blogger İçin Resimlerinizi Düzenleyin

t19eF

Visual Basic Kod Programı (2400 Program)