içinde ,

Kendi Troll Face’ni Kendin Yap

ragecomic
ragecomic

Hey arkadaşlar öncelikle herkese merhaba; İnternet‘te gezerken işinize yarayacak bir site buldum. Sizlerle de paylaşmak istedim. Biliyorsunuz son zamanların vazgeçilmez eğlencesi troll-face daha doğrusu facebookta ünlü olan bir çok olayın farklı ve saçma bir şekilde ele alındığı, güldüren, eğlendiren bir resimler dizisi. Adına bir çok siteler açılmış baya baya komedi ve akıllıca karikatürler çiziliyor. Gerçi bazı kalıplar var o insan kafaları ve ya troll face denilen kafaların yanına yazılar yazılıyor. Yazılar yazılırken insanların günlük yaşamdaki düşünceleri ele alınıyor. Komik ve bir o kadar da eğlenceli bir şey bu troll face. Şimdi sizlere troll face yapımını sağlayan bir site önereceğim. Bu linke tıkladığınızda hazır olan bir çok troll faceden istediğinizi kullanarak yaratıcı tasarımlar, karikatürler oluşturabilirsiniz.

güncel blog, komik, troll face, inci sözlük

Bakın örnek bir troll face yapımı sizde böyle troll faceler hazırlamak isterseniz yapmanız gereken buraya tıklamak 🙂

Hazırlanan birbirinden ilginç troll face resimleri için ;

https://www.sosyofikir.com/2012/05/en-komik-troll-bilimi-fotograflar-2.html

icon 032

 İlgili Aramalar:Troll face , troll bilim , trolololo, inci caps , inci sözlük , inci troll , troll beyni , beyin bedava , sis atma ,troll resimleri ,troll nasıl yapılır , troll yap , troll yapma , troll replikleri , vanmpir misin gardaş,trololo,çok komik troll,troll resim,troll kafası,troll tipleri,zombi troll,troll gardaş

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

      Facebook Timeline’yı Kapatmak

      dusunce koprusu21

      “Düşünmek Ve Düşünmemek” İşte Asıl Mesele Bu