içinde ,

Karın germe ameliyatı sonrası neler yapılmalıdır?

karC4B1n germe
karC4B1n germe

Kadınlar için karın bölgesi yağlanma ya da karın bölgesinde aşırı sarkma en rahatsız eden durumlardan biridir. Bunların ana nedeni ise ilk başta alınıp verilen kilolar ve doğum gösterilebilir. Özellikle sıkılığını yitiren karın bölgesi sarkar ve bu da görüntüsü hoş olmayan bir hale gelir. Karın germe ise bu sorunları ortadan kaldırır ve ölü deri olarak da adlandırılan bu sarkıntıyı gerdirerek eski günlere geri dönüş sağlatır.

Düz bir karın hayal midir?

Doğum öncesi düz bir karnınız vardı ama doğum sonrası en yapsanız da o gitmeyen sarkık göbekle tek başınıza mı kaldınız? Bu bir kader değil. Dolayısı ile ne kadar diyet yapsanız da o gitmeyen sarkmış olan deri karın germe uygulaması ile düz bir hale gelebilir. Ameliyat ile yapılan bu işlem sonrasında özellikle kilot hizasından birleştirme olacağı için de estetik görüntünüz bozulmayacak ve istediğiniz sonuca ulaşabileceksiniz.

Karın gerdirme ameliyatı ne kadar sürmektedir?

Karın gerdirme ameliyatı ortalama olarak 2 ile 3 saat arası sürmektedir. Buna ek olarak yaptırmak isteyeceğiniz farklı estetik müdahaleler var ise (göğüs estetiği gibi) aynı zaman diliminde yapılabilir. Ameliyat sonrası doktorunuzun size verdiği iç çamaşırlar var ise kullanmalı ve talimatlara uymalısınız. Karın gerdirme sonrası ise kişi hastanede ortalama 2 gün kalmakta ve sonra taburcu edilmekteydi.


Karın gerdirme ameliyatı sonrasında neler yapılmalıdır?

Karın gerdirme ameliyatı olduktan sonra dikkat etmeniz gereken özellikle ilk 2 ay boyunca spordan kaçınmalı ve ağır şeyler kaldırmamalısınız. Karın gerdirme ameliyatı sonrası doktorunuz sizlere özel bir korse verebilir. Bunu düzenli olarak kullanmayı da ihmal etmeyiniz. Kadınlar genellikle kendilerini daha yakın hissetmek için bayan estetisyen de arıyor olabilirler. Kadın Doktor Leyla Arvas ile bu sorunu da ortadan kaldırmış olacaksınız. Dilersenizkarın gerdirme konusunda kendisine http://www.drleylaarvas.com/ adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yazar Zeki Bas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

foreign celebrity lookalikes 6 5880df5807745  605

İnsanlar gerçekten çift yaratılmış. Ünlülerin benzerleri 1.Bölüm

rare biracial twins kalani jarani coverimage

Kimse inanmıyor. Onlar ikiz ama farklı ırklardan