içinde ,

Kalorifer Tesisatı

tesisat temizligi
tesisat temizligi
Kalorifer tesisatı temizliği yaptırmadığınız uzun zamanlar boyunca tesisatın içinde biriken tortu ve çamurlaşmalar ısının azalmasına neden olacaktır. Dereceyi ne kadar yükseltseniz de peteklerin alt kısmı hep soğuk olacaktır peki bu işin çözümü nedir ? Kombi ve tesisatını uzman firmaya temizliğini yaptırmak.
Temizlik İşlemi Nasıl Yapılır  ?
Bazı tesisatlarda tahliye borusu gidere yakın yerlerde bırakılır banyo kısmında yerde bir kör tıpa ile kapalı bir boru görürseniz o tahliye borusudur olmasa da sorun olmaz ama tahliyenin yapılması işimizi kolaylaştırır. İlk önce tesisatın içinde bulunan kirli sular boşaltılarak işe başlanmaktadır eğer tahliye borusu yoksa bu işlem banyoda bulunan petek sökülerek bir boru yardımı ile yapılmaktadır. Daha sonra tesisata bağlanan petek temizleme makinesi ve özel tesisat temizleme kimyasalları ile tesisatta ilaçlı su 45 dakika civarında tüm tesisatta dolaştırılır bu işlemin amacı tesisatın içine yer edinen kirleri ilaçla toz haline getirerek tesisatın dışına atmak bu sayede ısı her yere eşit miktarda dağılacak ve ısı problemlerinin önüne geçilecektir.
Kalorifer tesisatı temizliği için tercih edebileceğiniz İstanbul geneli hizmet veren firmamıza www.istanbulpetektemizligi.com adresinden veya Avrupa yakası için 0212 674 69 83 , Anadolu yakası için 0216 612 55 90 telefon numaralarından ulaşabilir ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

New New İSTANBULSUKACAGİBULMAservisi

Su kaçağı çözüm merkezi

personal multipurpose blog theme

2015’in En Yeni Ve Güzel WordPress Temaları