içinde ,

İşyeri İhtiyaçları İçin En Çok Avansas.com Tercih Ediliyor

avansas logo

avansas logo

İşyeri İhtiyaçları İçin En Çok Avansas.com Tercih Ediliyor. 

 Ofis ve kırtasiye malzemeleri bir işyerinin her an ihtiyaç duyabilecekleri listesinde her zaman üst sıralarda yer almıştır. Bu ihtiyaçların karşılanması için de sürekli bir zaman harcamak gerekiyor. Artık market market gezip elinizdeki ihtiyaç listesine göre alınacakları toparlamanız ve dışarıda saatlerinizi harcamanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken Avansas.com adresini ziyaret etmek ve binlerce farklı ürün çeşidi arasından rekabetçi fiyatlar ile ihtiyaçlarınızı online olarak karşılamak.

Neden Avansas.com’u tercih etmelisiniz?

Online alışverişin sunduğu kolaylıkların yanında AVANSAS markasının sunduğu onlarca avantaj bir araya gelince işyerleri de tercihini Avansas‘tan yana kullanıyor. Eğer ofis malzemesi ve kırtasiye ürünlerinde uygun fiyatları ve kaliteyi bir arada bulmak istiyorsanız, bu ihtiyaçlarınızı en tanınan markaların en kaliteli ürünleriyle ve çok uygun fiyatlarla sağlayabileceğiniz adres kesinlikle Avansas.com. İnternet üzerinden siparişlerinizi vererek, yakıt masrafından ve zaman kaybından da kurtulacaksınız. Çünkü siparişleriniz İstanbul içerisinde bir iş gününde adresinize teslim edilecek.
Teslimatı kendi ekibi ve araçlarıyla yapan AVANSAS, hızlı teslimat ilkesiyle tüm müşterilerinin memnuniyetini kazanmış durumda. İstanbul içinde siparişlerin teslimatlarını bir iş gününde teslim eden marka, tüm Türkiye’ye kargo hizmetini de ücretsiz gerçekleştirmenin yanı sıra 2017 itibariyle Bursa, Kocaeli ve Tekirdağ illerine de bir iş gününde teslimata başladı.
AVANSAS, bu özelliğinin yanı sıra kolay iade sistemi sayesinde de müşterilerinin güvenini kazanmış durumda. Eğer ürün değişimi yapmak istemezseniz, kolaylıkla ürün iadesi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Zengin Ürün Yelpazesi ve Özel Kampanya Fırsatları
2009 yılında 18 çalışan ile kurulan AVANSAS, süreç içerisinde yazılım ve operasyon alt yapısına önemli yatırımlar yaptı. Bunlar ile birlikte ürün yelpazesindeki zenginlik her geçen gün giderek arttı. Bu yıl itibariyle 5.000’den fazla stoklu ürün çeşidi ile işyerlerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor.
Ofis ihtiyaçlarınızı rekabetçi fiyatlar ile alabilmenizin yanı sıra çeşitli kampanyalardan da faydalanabiliyorsunuz. Özellikle haftanın ürünleri ve ayın ürünleri olarak konumlandırılan kampanyalar işyerleri tarafından yoğun bir ilgi görüyor.

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

780f589c 6ce4 4b48 a984 1d7bb7c17927

Kalp Krizi Riskinizi Kolayca Öğrenin!

ugur sogutma tr 20172311063921603

Güvenilir Marka Uğur Soğutma