içinde ,

İstanbul Özel Fen Lisesi

ogrenci koclugu
ogrenci koclugu
ogrenci koclugu

Eğitim tüm ülkeler için çok önemlidir. Çağdaş toplumlar ancak eğitim sayesinde, medeniyet seviyesine gelirler. Özel Mürüvvet Evyap okulları Sarıyer’de konumlanmış 24.000 m2 geniş bir kampüs gibi kurulmuştur. Türkiye’nin sayılı en iyi üniversitelerinden mezun olan uzman kadrosu ile  okul öncesi, ilköğretim  ve lise bölümlerinden  oluşan  gerçekten hatrı sayılır derecede büyük bir kampüs ortamı  eğitim-öğretim sunan bir bilgi yuvasıdır.  Bireysel  farklılıklar insanlar için bir zenginliktir. İstanbul özel fen lisesi Özel Mürüvvet Evyap Okulları Olarak; Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ilkelerine ve inkılaplarına bağlı vatana millete  hayırlı olan kendine güvenen bireyler yetiştirir.
    Sonuca odaklı  eğitim sistemleri her zaman başarıyı elde ettirmeyebilir. O yüzden kurumumuzda eğitimi bir süreç ışığında bir bütün olarak ele alır.  Bilim insanoğlunun gelişmesinde, insanca yaşamasının sağlayan çok önemli bir olgudur. Bilim ışığında insanoğlu kendini ve çevresini tanır.  İstanbul özel fen lisesi öğrencileri açık fikirlidir. 21.Yüzyıl insanı olarak yetiştirilen öğrenciler hızla değişen dünyaya ayak uydurabilen bilinçli birer birey olarak yetişiyor. Onlara ihtiyaç duyacakları temel deneyim, bilgi ve yetenekleri kazandırmayı hedefleyen lisemiz öğrencilerin; sahip olduğu bilgileri, sergiledikleri davranışları sadece içinde yaşadıkları ulusal kültür çevrelerinde değil, aynı zamanda evrensel toplumun etkin olan ayrıca iletişim kurabilen bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamaktadır.
İstanbul özel fen lisesi olarak kurumumuz bir akademik mükemmelik merkezi olarak anılıyor.  Lisemizin hedefi öğrencilerin kendi değerlerini ortaya çıkarabilecekleri iyi ve saygın üniversite kurumlarına yerleştirmeyi hedeflemektedir.

  Bildiri

  Ne düşünüyorsun?

  Yazar sosyofikir

  Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Wil in3

    Otopark bariyer sistemleri

    ankara boya ustasC4B1 C3B6rnek 13

    Ankaraboyaustasi.com – Ankara boya ustası