içinde , ,

İflasın esiğinde bir şirket ve yaptığı büyük reklam Marlboro

free vector marlboro logo 090861 Marlboro logo
free vector marlboro logo 090861 Marlboro logo
free vector marlboro logo 090861 Marlboro logo1902 yılından beridir içilen Marlboro’nın internette bulduğum bir efsanesi var onu size anlatmak istiyorum
Marlbora 1902 yılında ilk çıktığı zamanlarda aşırı kötü bir satış grafiği çizmiş. İflas noktasına gelmiş ve şirket kapanacakmış. Son demlerini yaşayan şirkete bir adam gelmiş “Satışları 1 ayda 3 e 5 e katlarsam şirketin yarısına ortak olurum.” demiş.
Şirketin içerisinde büyük bir yankı uyandırır. Efsane bu ya  kaybedecek bir şey kalmadı deyip bu adamın dediğini yapmasına onay vermişler.
Adam ilk başta bulabildiğiniz kadar bitmiş marlboro kartonu, paketi bulun demiş. Ve sonrasında bu bulunan paketleri uçaklar kiralayarak yukarıdan gökyüzüne bırakmışlar. Zaman geçtikçe her yer Marlboro paketi olmuş. Çöpler, yerler, sokaklar her yer Marlboro olmuş.
Her yer marlboro olunca insanlar da bunda bişey var hani deyip marlboro almışlar 🙂 Yani böyle bir söylenti var  internette sizle de paylaşayım dedim 🙂
Tabii şunu da söyleyelim Sigara Sağlığa Zararlıdır. Lütfen bırakmaya çalışın veya çevrenizdekilere bıraktırın.

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RGoWVGrEIh8pHsnO 636028039753361514

Bir Starbucks bir, incici ve bir ekşicinin yaşadığı ilginç olay

1a

Canlı Destek Servisimiz 7 gün 24 saat Online