içinde

Google Art Project 134 yeni koleksiyonla dünyayı gezin.

Google art project, google art resimleri, google sanat resimleri, google sant, Sanat

    Merhaba dostlarım ;

        Google‘a daha demin baktım ve çok güzel bir çalışma gördüm sizinle de paylaşmak istedim. Zaten siz baştan biliyorsunuzdur. İnterneti ilk açtığımızda bağlandığımız site Google olunca 🙂 Neyse bu internet sanat müzesinde öylesine fotoğraflar ve bilgiler mevcut ki gerçekten farklı bir bakış açısı ile tarihte gezinirken hem şaşırıyorsunuz hem de gerçekten kültürünüzü daha iyi tanıma imkanı buluyorsunuz.
     
         Çalışmada İstanbul Kağıthane’nin eski görünüşü, insanlar, yerler, kitaplar, resimler, tablolar ve daha bir çok eser ve tarih kokan onlarca görsel materyal mevcut. Resimlerdeki kalite de göze çarpıyor. Fazla anlatmaya gerek yok zaten direkt ziyaret etmeli sizde bu tarih dünyasında yolculuğa çıkmaya başlamalısınız..

Buraya tıklayarak tarih’te kaliteli bir gezinti yapın.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir yorum

Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

OTOMATİK SLIDER

Blogunuza Otomatik Slider Yapın

masal6

Rumpelstiltskin