içinde ,

Globally Yours Ve Türk Hava Yolları

0af fcea4
0af fcea4
0af fcea4

Türk Hava Yolları dünyada en çok yere giden en iyi hava yollarından bir tanesi idi. Evet hala öyle. Şimdilerde Türk Hava Yolları kendi kalitesinin dışında bazı tavırlar takınmaya başladığı görüşündeyiz. Çünkü Tür Hava Yolları slogan olarak “Globally Yours” kelimelerini barındırır. Bunun anlamı “Kuresel olarak tanınan bir markayız ve dünyanın çesitli yerlerinde hizmetinizdeyiz “. Anlamına gelir. Bu ne demektir ? Tüm dünyanın kullandığı hava yoludur. Yani herkes kullanır. İngiliz’i de
 Afganı da, İranlısı da, Amerikalısı da.. İşte tam burada THY farklı bir yol izledi diyor medya.

Başlarda sadece yeni kıyafet dizaynları oluşacaktı. Sonrasında ünlü modacılardan tavsiyeler alındı. Sonuç olarak bazı kıyafetler ortaya çıktı. Ama bu Türk Hava Yollarını farklı yansıtıyordu. Bazı  hostesler, vatandaşlar tepki gösterdi. İşte o fotoğraflar.

998 8c137

0bf f4917
681 14596

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

visual emotions   bainbridge island by dennybellphotography d4w1myq

Duygu Adası-İlk Bölüm

O Fotoğrafın Sırrı Çözüldü.