in

GEBZE TEKNİK ve ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ’nde Meslek Önlüğü Faciası !

GEBZE TEKNİK ve ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ’nde Meslek Önlüğü Faciası !

Türkiye’nin en büyük meslek liselerinden olan GEBZE TEKNİK ve ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ( GATEM ) ‘de önlük için para faciası yaşandı. Meslek liselerinin önlükleri için öğrenciden 60 TL para isteyen yetkili öğretmenler ile öğrenciler arasında tartışma çıktı , tartışmaların sonucunda Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğretmenleri okulun maddi konuları hakkında bilgi sahibi olmadıklarını ve bu durumu müdür veya müdür yardımcılarına iletilmesini söylediler. Bunun dışında öğrencilerden resim , spor adı altında yine farklı kulvarlardan da para toplanmaya devam ediyor.

 

Önlüklerin 17,5 TL olup da okul yöneticileri tarafından 60 TL toplanması , ve öğrencilerin bilgilendirilmemesi akıllarda soru işareti bıraktı. Bu durumdan rahatsız olan öğrenciler kendi önlüklerini kendileri diktirmeye okula para vermemeye karar verdi. Öğretmenlerden ve yetkililerden tam olarak bilgi alamayan bir okulda eğitim gören öğrencilere cani gönülden ” Geçmiş Olsun ” dileklerimizi sunuyoruz.

Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

 Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Gebze Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
 GATEM

 

 

 

 

Report

What do you think?

Written by 847793

[b][url=https://novostroyka63.ru/]Заказать фундамент[/url][/b]

Создание дома вашей мечты - это оригинальная возможность, спланировать и претворить в жизнь нечто воистину уникальное во всех отношениях. Возведение фундамента - это в целом первоначальная модель ремонта, в процессе которой домик строится. При расчете замена фундамента под старым деревянным домом цена предусматривается весьма много факторов. Средняясумма возведения домов фундамента составляет приблизительно от 10$ за кв.метр . Погреб сможет умножить итоговую стоимость каждого объекта недвижимости, предоставляя необходимое помещение ради организации хранения и порой рабочее пространство. Наша профессиональная команда по конструированию и возведенью фундамент под памятник на кладбище цена может помочь выстроить жилище, о котором вы всегда мечтали. От начала до конца наша специализированная компания в Череповец позаботимся о всех без исключения процессах, чтобы заказчику не довелось тревожиться о деталях. Специализированная международная компания в Киселевск несет юридическую ответственность за проект, а не вы, именно поэтому организация в Борисоглебск имеют интерес в том, затем чтобы довести до конца строительство коттеджа быстрее и эффективнее. Узнайте о сваи винтовые для фундамента цены в вытегре у спспециалистовециалистов корпорации.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gazlı içeceklerin insan sağlıgına zararları nelerdir ? 6

Gazlı içeceklerin insan sağlıgına zararları nelerdir ?

Detoks

Detoks yararlı mı yoksa öldürücü mü?