içinde , , ,

Eski Temamızı Dağıtıyoruz.

1wq
1wq

Merhaba arkadaşlar ;

Bildiğiniz gibi yeni bir temaya geçtik. Sizle eski temamızı paylaşmak istiyorum. Bir çok istek gelmişti eski temamızla alakalı olarak o yüzden paylaşmaya karar verdim. Eğer sizde bu temayay sahip olmak istiyorsanız yorum kısmına Ad Soyad veya nickinizi yazın sonrasında da e-posta adresinizi doğru yazınız ki size temayı doğru bir şekilde ulaştıralım.

Temadan bir görüntü :
1wq

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

16 Yorum

Yorum Bırakın
  1. Merhaba Sosyofikir kullanduğınız tema fleximag teması çok hoşuma gitti.Ben acemi bir blogger kulanıcısıyım fleximag temasını aradım ama hepsi ücretli rica etsen kulandığınız tema xml si sizde mevcuttmu. Gönderirseniz gerçekten beni sevindirmiş olacaksınız.ne demiş HZ.TEBERANİ ''Allahü teâlânın en sevdiği iş, elbise vererek veya yedirip içirerek yahut başka bir ihtiyacını karşılayarak, bir mümini sevindirmektir''

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Image00001

Ölmeden Önce Buralara Gitmelisiniz.

20+ En İyi Blogger Temaları –