in ,

Elif Çakır dediki Kronik Depresif Bir İnsanım

elif cakir
elif cakir

Elif Çakır  dediki Kronik Depresif Bir İnsanım 1Elif Çakır bildiğimiz gibi çok farklı bir yazar. Kaleminden hiç bir yazıyı esirgemiyor. Mesut Yar sorularınla Elif’i terletiyor ki Mesut Ve Elif çok eski zamanlardan beri arkadaşlarmış. Elif Çakır gece uyuyamazmış ve her zaman arkadaşlarınla muhabbet edermiş. Kendisinin sevdiği bir çok yer varmış ama en önemlileri 2 tane mekan varmış. Her zaman oralara gidermiş.  Çok çabuk bunalan bir insanmış. Gece çok fazla aynı yerde oturamazmış.  

Elif Çakır’ı tanımayanlar olabilir elbette biz ekşi sözlüğü kullanalım şimdilik yani onların deyişi ile (Sözcük ve terimler konusunda kullanıcıların subjektif sunumlarıyla genişletilen sözlük.)
Elif Çakır Kimdir ?

Yayıncı, yazar. iki yıldır yayınladıkları kitaplarla yayın dünyasına yeni bir renk getirenselis yayınları’nın ortağı. yakın dönemde de tempo dergisi’nde köşe yazarlığı yapmaya başladı. türkiye’nin yetiştirdiği nadir edebiyat ajanlarından biridir ayrıca. çok çalışkandır. (bkz: atom karınca)

Biyografisi nedir ?

1971’de Çorum’da doğdu. Gazeteci ve yazardır. İlköğretim hayatına Ankara’da başladı. Çeşitli sebeplerle yarım bıraktığı eğitimini dışarıdan tamamladı. Gazetecilik hayatına, haber muhabirliği yaparak başladı. 1996 senesinde ‘Aktüel Kadın’ ve ‘Pazar Kahvesi’programlarının yapımcılığını ve
sunuculuğunu yaptı. Kültür sanat programları hazırladı. Tempo dergisi ve Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yaptı. Şu an, Taraf gazetesinde ‘Olduğu Gibi’ adlı köşesinde yazmaktadır.
Bu arada 2000 yili saint joseph mezunu bir kişiymiş.
Çok fazla yazı bulduk İnternet’ten ama Elif Çakır ile ilgili bu kadar bilgi sanırım yeterli Mesut Yarı izliyordum oraya konuk oldu o yüzden paylaştım.

Report

What do you think?

Written by sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Politik Gizem, Hazalın Yerini Dolduramayacağını Açıkladı

Mesut Yar Biraz Çekingen Mi ? 6

Mesut Yar Biraz Çekingen Mi ?