içinde ,

Dünyanın En İlginç Tasarımına Sahip Yatı.

pg 20 yacht 1
pg 20 yacht 1

Müslüman olan Iraklı Dame Zaha Hadid , mükemmel bir yat tasarladı, bu yat şuan dünyada en çok konuşulan tasarımlar içerisine girdi.

pg 20 yacht 1
6 ader farklı şekilde yat tasarlayan Zaha Hadid aslında gerçekten de mimarinin farklı akımlarını temsil ediyor. Bunun nedeni tüm tasarımlarında organik mimariyi kullanma çabası içerisine girmiş. Bu da kendisine ve tasarımlarına farklılık kazandırıyor. İşte bu onu dünyada önemli ve saygın bir mimar yapıyor. 

pg 20 yacht 2
Yatların içerisinde bir çok şey düşünülmüş. Havuzdan, mutfağa, mutfaktan oturma odasına kadar her ayrıntı lüks ve farklı bir iç mimari ile düşünülmüş , tasarlanmış bir yattan bahsediyoruz. Yat içerisinde süper lüks malzemeler kullanılmış. Yatların tahmini değeri bilinmiyor.

pg 20 yacht 5
Geminin dış tasarımı bitti. Ve bir Alman gemi firması tarafından ortaklaşa bir proje hazırlanacağı düşünülüyor. Bu yatı alan muhtemelen çok zengin biri olmalı, ayrıca rahatına da düşkün.

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

3 Yorum

Yorum Bırakın
  1. Çok harika bir tasarım bence. Yukarıdan bakıldığında pek iyi görünmese de yandan ve içeriden çekilen resimler çok estetik. Modern tasarımların çoğu bu şekilde zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12237 m

Çin’in En Lezzetli Lokantası “Tuvalet Restoran”

Nokia 2650 abierto

Hangi Telefon Daha Çok Sattı ? Rekor Onda.