içinde ,

Ders Saati

kisisel blog
kisisel blog
BLOG, blog yazmak, kişisel blog

   Dün gece zaten yabancı dizi seyrediyordum. Baktım saat 04.00 olmuş. Dedim artık yatayım sabah erken kalkmalıyım. Sabah saat 09:30’da kalkmıştım bir gittim derse. Daha hoca gelmemiş. Ders daha sonra başlayacakmış. Hemen bende aldım bilgisayarımı yazmaya başladım. Şuan sınıfımın karşısındaki kantinden yazıyorum. Burada bir şarkı çalıyor.. Yıllardır Erol Evgin’den dinlediğimiz “”Ah bu hayat çekilmez, sen olmazsan canım…” diye giden şarkı. Gerçekten de sabah sabah bu şarkı iyi.
Güne yeni başlarken üzücü veya çok sesli müzik dinlemektense biraz daha pollyana’cı, daha mutlu şarkılar dinlemek mantıklı diye düşünüyorum. Havalar gerçekten de ısındı. Bugün maket yapmaya başlamalıyız. Perşembe gününe yetiştirmemiz gereken final ödevimiz var. Umarım yetiştiririz. Neyse sonra görüşmek üzere arkadaşlar. Sitemi ziyaret ettiğiniz için sağolun.

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 mayis ataturk u anma genclik ve spor bayrami 2276319

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

website design 2

Sitenizi Dizayn Ederken..