içinde , ,

Blogunuzdaki yazı sayisini ve yorum sayisini gosteren eklenti

smiley, gülen yüz, sosyofikir

           Merhaba arkadaşlar blogunuzda ne kadar yazı var, ne kadar yorum var diye  öğrenmek istiyorsunuz ve bunu sitenizde widget olarak yayınlamak istiyorsunuz. Teknobeyin‘in anlattığı bir konuymuş bende araştırıyordum buldum sizinle de paylaşmak istedim buyrun kodu yapmanız gereken tek şey bir html gadgetinin içine aşağıdaki kodları eklemek. Sayfa ögelerinden.

<script style=”text/javascript”>function numberOfPosts(json) {document.write(‘Toplam Yazı: <b>’ + json.feed.openSearch$totalResults.$t + ‘</b><br>’);}function numberOfComments(json) {document.write(‘Toplam Yorum: <b>’ + json.feed.openSearch$totalResults.$t + ‘</b><br>’);}</script><font color=”black”><script src=”http://blogunuzunadi.blogspot.com/feeds/posts/default?alt=json-in-script&callback=numberOfPosts”></script><script src=”http://blogunuzunadi.blogspot.com/feeds/comments/default?alt=json-in-script&callback=numberOfComments”></script></font> 

Kodlarda yararlandığım siteyi yukarıda belirttim yine de kaynak olarak burası 

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir yorum

Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ge248

George Clooney Ayhan Isık’ın oglu mu ?

alexa

Alexa Rank’i mi Dusurebilir miyim ?