içinde ,

Bizpoint ile rakiplerinizin önünde olun.

BizpointilerakiplerinizinC3B6nC3BCndeolun.
BizpointilerakiplerinizinC3B6nC3BCndeolun.

     Türkiye konumu itibari ile dünyanın en önemli ülkelerinden birisidir. Teknoloji,bu internet ve bilgi çağında çok hızlı bir şekilde ilerliyor. Ancak biz Türkiye olarak global projelerde kendimizi neden gösteremiyoruz ? Bunu sordum kendime önce.. Benden daha önce bunları düşünen ves sorgulayan bir oluşum olduğunu fark ettim. Bizpoint. İşte şimdi size onların hikayesinden bahsedeceğim. Türkiye’de ve Dünyadaki bu hızlı yükseliş mobil ve İnternet uygulamalarındaki bu gelişmeler olurken bir marka ve proje eksikliğini fark ettiler. Ve bunun üzerine çalışmaya başladılar. Herkes gibi düşünmeyip, bir katkı da ben koyabilirim düşüncesi ile yeni bir fikir ortaya atıldı. Bizpoint. İşte bu oluşumla alakalı şunları söyleyebilirim. Siteye giriş yapıp, kullanan birisi olarak söylüyorum.

Bireysel olarak gelen kullanıcılar ve profesyoneller arasında iş yerleri ile de kaynaşan tam entegre olmuş bir hizmet sunmayı planlamışlar. Bunu tasarımdan en ince ayrıntıya kadar direkt görüyorsunuz.

BizpointilerakiplerinizinC3B6nC3BCndeolun.
        Bizpoint sayesinde Asya, Avrupa hatta Amerika’da dahil olmak üzere Türkiye’mizin tüm illerinde ve çevrenizde planlanan etkinlikleri görebilirsiniz. İhtiyacınız olan hizmetler için iş yerlerinden veya bireysel profesyonellerden teklifler isteyebilirsiniz.”Bireysel kullanıcılar ve profesyonellerin yanı sıra işyerleriyle de bütünleşik, tam entegre ve kaliteli bir hizmeti nasıl sunarız fikrinin çözüm arayışına başladık.Ülkemizin ihracat ve turizme çok ihtiyacı var; dolayısıyla yurtiçi ve yurtdışını kapsayacak yatay bir iş modeli tasarlayıp, hem bireysel kullanıcılar ve profesyoneller hem de işyerleri için 7×24 aktif ve gerçek zamanlı çalışabilecekleri bir platform yapılmasının faydalı olacağı düşüncesindeyiz.BizPoint’te İşyerleri ve Profesyoneller’in yanı sıra, Bireysel Kullanıcılar da ihtiyaç duydukları birçok inovatif çözümleri, çeşitli fırsatları ve faydalı araçları tek çatı altında bulabilirler.” diyorlar kendileri bence doğru ve yerinde bir söylem olmuş 7/24 aktif bir ve gerçek zamanlı bir platform olması bu konunun profesyonelce ele alındığını göstermektedir.

Neden Bizpoint hizmetlerini kullanalım ?

Bu soruya en güzel cevap herhalde Bizpoint’in 7 gün 24 saat canlı ve aktif bir platform olması sayesinde interaktif iş şekilleri ve çözümleri ile ilgili bilgiler mevcut bu websitesinde. Çok kolay bir şekilde yönetilebilen, tam otomasyona sahip bire bir mesajlaşmalar yapabildiğiniz, yorumları okuyabildiğiniz ve yazabildiğiniz mükemmel bir sistem yapmışlar.” Online ve Offline, Offline ve Offline arasında da bağ kurdurmaktayız.” demişler. Bu da çok yerinde bir tespit olmuş her zaman çevrimiçi olamazsınız ama sizin için sizi anlatan bir göz 7 gün 24 saat

Hayat büyük resme bakıp detaylara odaklanmaktır. İçinizdeki iş potansiyelini serbest bırakın. Bir de sitede en çok beğendiğim bir diğer nokta da ; Sitedeki üyelik paketlerinden benimde halihazırda kullandığım “basic” paketi ile ücretsiz olarak kullanıma sunulmasıdır. Bunun yanı sıra diğer ücretli üyelikler 2 ay boyunca da ücretsiz olarak denenebiliyormuş. Bence bu da çok büyük bir avantaj sağlıyor. Yani önce deniyorsunuz, sonra kullanıyorsunuz. Bizpoint ile rakiplerinizin önünde olun.

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

307046 8zukae2z5ku

Cümle Çeviri Sitesi: IngilizceTurkce.Gen.Tr

19424330 10155492145094031 6153366951020747871 n

‘’Saykolog’’ Bir Psikolog