içinde , ,

Bir dünya kurtulacak. Ya onların ya da bizim.

nymphinsert
nymphinsert
nymphinsert

“Gerçeği anladığımızı düşünüyoruz. Ama evrenimiz çokların sadece biri. Onların arasında seyahatin bilinmeyen gerçeği çoktan bizim gibi. Varlıklar tarafından keşfedildi ama onların tarihi bizimkinin çok daha önündeydi. Öyle bir ziyaretin negatif etkileri hem bizim, hem de onların dünyalarında geri dönülemez olacaktı. İlk başta fark edilmesi zor, bazı doğal olmayan olaylar başlayacak. Ama kansere benzer bir biçimde büyüyecek. Ta ki basit bir gerçek inkar edilemez hale gelene kadar. Bir dünya kurtulacak. Ya onların ya da bizim. “

Bir kitapta bunlar yazılıydı. Yani astral seyahat’tan mı bahsediliyordu. “Çoklardan sadece biri.” Evren belkide milyonlarca, milyarlaca farklı gezegenin arasında küçük bir yere sahipti. “Varlıklar tarafından keşfedildi.” İnsanoğlu dünya dışında bir çok gezegene gitmedi mi ? Peki ya onlar da bizi aramak için geliyorlarsa ? “Öyle bir ziyaretin negatif etkileri hem bizim, hem de onların dünyalarında geri dönülmez olacaktı.” İnsanlar gidecek, onlar gelecek. Bu nereye kadar gidecekti ? Farklı bir gezegen var olabilir miydi ? Üzerinde yaşam belirtiler olan ? Ya onların amacı dünyayı silmek ise ? Ya insanları yaptıkları kötü şeyler yüzünden cezalandırmak isterlerse ? Dünya kirleniyor. Dünya yenileniyor. Herkes ölüyor, herkes doğuyor. Neler oluyor ? Hepsini yazamayız ama mesela dünyada her gün en az 151,467 kişi hayatını kaybediyor. 354 bini aşkın kişi doğuyor.

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

788096 detay

Amerika’dan Japonya Sadece 1.5 Saat

esh2372 4

Windows 8 Çıkıyor.