içinde ,

Beşinci Bölüm – Kitap

Kitap gerçekten de Enefora’yı anlatıyordu. Şimdi halkının neden bu kadar çok korktuğunu anlıyordu. Rayden korkudan titremeyecekti.. Krallık ona emanetti. Babasından kalan bu krallığı yüceltmesi gerekiyordu. Elinden gelen ne varsa yapmalıydı.. Rayden kendine geldi. Bıraktığı gibi yerinden aldı.. Ve okumaya devam etti..

Enefora  kötülük saçmak için dünyaya milyarlarca yıl önce gönderilmişti. Onun krallığını almak istiyordu şimdide.. Güney onun olsun istiyorsu. Rayden krallıktaki tüm alimleri çağırdı.

   Hava almalıydı. Çünkü krallık bundan önce bu tarz bir saldırı ile karşı karşıya gelmişti. Bir saldırının daha olması, krallığın bitişi anlamına geliyordu.. Kitabı yerine koydu. Güvercinlerin yanına gitti. Yazdığı mektubu güvercinin ayağına bağladı.. Ve güneşin batımı başlıyordu..

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Worpress mi Blogger mi Hangisi İyi İnfografik1

   Türkiye’nin Yeni Tema Sitesi Açıldı

   1

   Galeri Blogger Teması – Türkçe