içinde ,

Ankara kız öğrenci yurdu

arina rezidans26755
arina rezidans26755

arina rezidans26755

 Öğrenciler senelerce hazırlandıkları sınavları kazanıp bir üniversiteye yerleştiklerinde en önemli sorun öğrencinin nerede kalacağı sorunudur. Öğrencilerin aileleri binbir emeklerle büyüttükleri çocuklarını uzağa göndermenin zorluğu içerisindeyken bir de biricik evlatlarının güvenli bir yerde kalmasını, yaşamasını istemektedirler. Bu çok doğaldır.  Özellikle kız anneler ve babaları ayrı bir hassasiyet içerisindedir. Güvenli bir yurt bulmak onlar için çok önemlidir. Ankara kız öğrenci yurdu denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biri de Arina kız öğrenci yurdudur. Yeni dönem yaklaşıyor Yeni dönemde kaliteli bir yurtta kalmak istiyorsanız bu yurdu tercih etmelisiniz. İstanbul, Ankara gibi büyükşehirlerde zorluklar birçok öğrenciye farklı deneyimler yaşatmaktadır.  Kızlarının güvenli ve iyi bir yerde kalmasını isteyen ailelerde haliyle güvenlik konusunda hassasiyet gösteriyorlar.

Arina kız öğrenci yurdu olarak sadece bir yurt olmakla kalmayıp öğrencilerimize ev ortamlarını yaşatmayı hedeflemektedir. Kızılay’da yer alan kız öğrenci yurdumuz Kolej metro durağına 150 m mesafededir.  Başarılı bir yurt işletmeciliği öğrencinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamadır. Yurdumuzda yüksek standartlarda bir işletme olma özelliğini taşıyor. Öğrencilerin barındıkları yerdeki sorunlar derslerindeki başarıya da yansır. Biz de bunun bilincinde olduğumuzdan öğrencilerin çok seveceği, huzurla ve güvenle kalabileceği bir yurt ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Yurtlar sadece bir konaklama tesisi olarak görülmemeli. Öğrenci için sosyalleşme alanı sağlayan kendini geliştirebileceği alanlardır. Akademik başarı da bizce yurdun konforuna, rahatına göre şekillenir. Arina kız öğrenci yurdu olarak Ankara’da kız öğrenci yurtları içerisinde markalaşmış bir yuvayız. Sizde evinizin sıcaklığı, aile şefkati ve konforu yaşamak istiyorsanız Arina kız öğrenci yurdunuz tercih etmelisiniz. Bircik kızlarınızı gönül rahatlığıyla Arina kız öğrenci yurduna gönderebilirsiniz. 
“Arina Kız Öğrenci Yurdu bir Venüs Grup iştirakidir. Venüs Grup Ankara ve çevresinde sayısız projeye imza atmış; çok sayıda Rezidans ve Yurt işletmelerini; kalite standartlarını kriter alarak açılışa sunmuştur. Arina Kız Öğrenci Yurdu; Ankarada çok farklı bir hizmet sunarak, yurt işletmeciliğinin ufkunu açmıştır. Öğrencilerimize konfor, güvenlik, hijyen, ergonomik çalışma şartlarını en ayrıcalıklı biçimde sunmanın yanı sıra, her ay düzenlenen “Kişisel Gelişim Seminerleri” ile ders çalışma verimlerini maksimize etmekteyiz. Uzmanlar eşliğinde gerçekleşen Öğrenci Koçluğu seanslarımız ailesinden uzakta olan öğrencilerimize motivasyon sağlamakta, sınavlardaki başarılarına olumlu katkılar sağlamaktadır. Sosyalleşmeye yönelik Yurt Yönetimi olarak düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerimiz, öğrencilerimizin kendi evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlamaktadır. “Aile Sıcaklığında Kendinizi Evinizde Hissedin” sloganıyla yola çıktığımız bu yolda; Arinadan yolu geçen ve geçecek olan her öğrencimize sonsuz başarılar dileriz.”

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ankara boya ustasC4B1 C3B6rnek 13

Ankaraboyaustasi.com – Ankara boya ustası

stratejik iletisim danismanligi

İletişim danışmanlığı