içinde ,

7.Bölüm Sarhoş

king john
king john
king john

Relovan kendinden emin tavrı ile mektubu masaya bıraktı. Eneferodan korkuyordu. Fakat insanlığın gitmesine izin veremezdi.  Güneş batarken tüm güzelliğini gözler önüne seriyordu. Ne yazacaktı ? Bir malt açtı. İçmeye başladı.

Regoren diye seslendi. Alleni arıyordu. Allen onun en yakın arkadaşı idi. Onu çapırmak için bütün şehri dolaştırttı adamlarına. En sonunda onu bir geyik avında buldular. Allen kral Relovan’ın yanına geldi.

Relovan şöyle konuştu :

Merhaba aziz dostum. Krallığımız tehlikede diyeceğim ama sen daha öncesİnde bunu biliyorsun. Neden onlarla oldun Allen ?

Dünya kötüye gidiyor Enefora geliyordu. Relovan ne yapacağını bilmiyordu ki. Sorduğu kişi de eski bir savaşçıydı. Bir çok savaşta savaşmış asil bir kişinin oğlu idi. Elinin altındaki şarabı iki kadehe dolrumaya başladı Relovan.


5 Saat sonra

Düşünce…. Dünya Allen…. Dünya nedir ? Senin krallığın sana ne ifade ediyor ?

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siren

197fabe5 e051 4e7b a756 17ab16e57518

Jane’nin günlüğü.