Limeks Firması ile “Fark edilir olun, fark yaratın !”

unnamed

Limeks Firması ile “Fark edilir olun, fark yaratın !”

Merhaba değerli okurlarım;

Bu yazı da sizlere merkezi Ankara bulunan ve Dijital Arşiv Teknolojileri adı altında çalışan bir ofisten söz etmek istiyorum. Limeks Ofis gerçekten de yeniliklere son derece açık olmakla birlikte çevreye ve insana verdiği değerle her geçen gün daha çok tanınıp biliniyor. Bu başarıyı sağlamasındaki temel neden tarafsız olması ve işlerini titizlikle takip etmesidir. Kendi alanında uzman olan Limeks Ofis , Dünyadaki önemli markalarla işbirliği içerisinde senkronize çalışan bir ofistir. Limeks Ofisle fark yaratırken sizde kitap tarayıcı özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

“Fark edilir olun, fark yaratın !” sloganıyla yola çıkan Dijital Arşiv Teknolojileri hızlı ve kararlı yükselişini her zaman için sürdürüyor. Çok farklı kulvarlarda yer alan distribitörlükleri ile kaliteli markaları sizlerle buluşturuyor.

Kodak Alaris

Bu markalardan bazıları;

  • Kodak Alaris
  • Treventus
  • IBML
  • Image Access
  • SMA

Kodak Alaris Hakkında Önemli Bilgiler

Bunlardan Kodak Alaris  hakkında biraz bilgilendirme yapmak istiyorum. Görüntüleme çözümleri, dijital çözümler, baskı kaynakları ve daha bir çok önemli bilginin doğru kişilere doğru zamanda iletilmesini sağlayan bir firmadan bahsediyoruz. Kodak Alaris sadece küçük ofisler için değil daha global daha evrensel şirketlerin  müşterilerine iş süreçlerinin otomasyonu, müşteri etkileşimlerini yapılandırıp güçlendirme ve daha kararlı adımların atılması için üstün bir hizmet ve çözümler dizisini de beraberinde getirir. Kodak ticari markası ve ticari şekli Eastman Kodak Company’nin lisansı altında kullanılmaktadır.

Treventus Hakkında Önemli Bilgiler

TREVENTUS Mechatronics, 2006 yılında kurulmuş merkezi Viyana Teknoloji Üniversitesinde bulunan bir spin-off şirketidir. Ürünleri arasında çok kaliteli ve en önemli ürünü olan ScanRobot , high-end ayrıca uluslararası patentli otomatik kitap tarayıcı sistemini bünyesinde barındırır.TREVENTUS dünya üzerinde tam 30 ülkede faalitet gösteren ve bu ülkelere ScanRobot teknolojisini sunan bir şirkettir. Sayıllaştırma algoritmaları AR-GE faaliyetlerinin hızlı ve özgün bir şekilde yürütülmesiyle birlikte devam ediyor. Ayrıca sanat eseri tarama sistemini de kullanabilirsiniz.

Gelelim Limeks şirketinin iş ortaklarına; Onlarda Destek bilgisayar, Sebil Bilgisayar, 7 bölge Bilişim ve Devran bilgisayardır. Bu markalarla birlikte is ortaklığı yapan Limeks şirketi dijital çözümlerini en doğru yerde en doğru kişiye ulaştırmayı hedeflemektedir. Şirket içerisinde Tarayıcılar, dijital baskı ürünleri ve yazılımlar bulunmaktadır.