içinde

Fenerbahçe Galatasaray Derbisi Ve Kemal Danabaş’ın Açıklamaları

Fenerbahçe Galatasaray derbisinin ardından suların durulmadığı malum. Fatih Terim’in de maç sonu açıklamaları bunu doğrular nitelikte.  Kemal Danabaş

fenerbahçe galatasaray derbisi

Fenerbahçe Galatasaray derbisinin ardından suların durulmadığı malum. Fatih Terim’in de maç sonu açıklamaları bunu doğrular nitelikte.  Galatasaray, TFF’ye mektup yazmalı ve bu küfürlerin hesabının sormalı diye de belirtmişti Fatih Terim.

Kemal Danabaş’ın Açıklamaları

Fenerbahçe Yöneticisi Kemal Danabaş, dün akşam katıldığı bir futbol programında Arda Turan’a ceza verilmesi gerektiğini iddia etti. 1907 tribününe tam üç bin kişi alındığı iddialarını da net bir ifade ile yalanladı.

Kemal Danabaş açıklamasında “1907 tribününün seyirci kapasitesi 1.295 kişidir, bu yıllar boyu alışık olduğumuz Galatasaray riyakarlığıdır.” diye bir açıklama yaptı. Danabaş ayrıca  Arda Turan’a da ceza verilmesi gerektiğini ifade etti. Bu konuda açıklamalarını sürdüren Danabaş “Pek çok defa gördüğümüz gibi Galatasaray gerçekleri saptırarak, algı yapıyor. Bu yıllardır alışık olduğumuz Galatasaray riyakarlığıdır. 3.000 kişi alındığı söylenen 1907 tribünün kapasitesi 1.295 kişidir.” Açıklamalarını sürdüren Danabaş “Arda Turan denilen futbolcunun soyunma odasında ettiği küfürlere ceza verilmelidir. Bu konunun takipçisi olacağız.” sözlerini kaydetti.

Yusuf Günay Canlı Yayına Bağlanarak İddialara Yanıt Verdi.

Dün akşam Beyaz TV kanalında yer alan açıklamalara ve iddialara yanıt veren Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay iddiaları yalanladı ve . “Onları anlıyorum, mağlubiyetin getirdiği bir durum söz konusu.” açıklamalarında bulundu. Arda Turan’ın soyunma odasındaki görüntüleri hakkında açıklamalarda bulunan Yusuf Günay bu durumun psikolojik olduğunu belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşılmasaydı Haberleri Olmayacaktı

“Maçtan sonra soyunma odasında kutlama esnasında olan bir şey. Türkçe bilmeyen futbolcumuz sosyal medyada yanlışlıkla paylaştı. Paylaşmasa kimsenin haberi olmayacaktı. Elbette tasvip etmiyoruz ama iki olayı kıyaslamak doğru değil.” açıklamalarında bulunan Yusuf Günay derbinin ardından maçın kendi lehlerine olan sonucun Fenerbahçe’yi etkilediğini belirtti.

fenerbahçe galatasaray derbisi

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stephen Hawking

Stephen Hawking’in Büyük İddiası 2017 Yılında..

eba tv 1

EBA TV Yayın Akışı (8-14 Şubat 2021)