Paykwik Hizmetleri

loyakart

PAYKWİK HİZMETLERİ

loyakart

2013 Yılından bu yana Paykwik hizmeti veren sitemiz, teknolojik gelişmelere paralel olarak hizmetlerini geliştirmektedir. Online alışverişin arttığı günümüzde kötü amaçlı yazılımlar da artmıştır. Bu nedenle E-Pin (Elektronik Kart) olarak adlandırılan Ucuz Paykwik Satın Alma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinde sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşamanız için Misyon ve Vizyonu olan Loyakart.com, güvenilir hizmetleri ile ön plandadır.

Sitemizde Paykwik Al hizmeti verilmektedir. Euro üzerinden işlem gören kartımızın güvenilirliği üst düzeydedir. 16 haneli harfler ve rakamlardan oluşan karta sanal Paykwik satın al seçeneği ile ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, sitemizin çalışma saatleri içerisinde destek hattımıza ulaşmanızdır.

Esnekliği ve güvenilirliği ile sektörün en iyi sanal kart hizmetlerini veren sitemiz, mutlu kullanıcı sayısını her geçen gün artırmaktadır. CVV kodu olmayan ve bir yıl geçerli olan Paykwik Kartlarımız tek kullanımlıktır.

Alışveriş yapmak istediğiniz sitenin ödeme seçeneklerinde Paykwik kartı tercih ettikten sonra alışverişinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Alışverişiniz sonrasında kartınızda bakiye kalırsa, sitemizle iletişime geçerek bozdurma işlemi yapabilirsiniz. Her işlemde sizleri düşünen Loyakart.com, alışverişlerinizde daima yanınızdadır.