Özel Franke Narlıdere Servis Merkezi

AM020 FramesByFranke Firenze.1513691015603

Özel Franke Narlıdere Servis Merkezi

buzdolabı

Teknolojik yeniliklerin hayatın her alanında kendisini gösterdiği bilişim ve teknoloji çağında buzdolapları artık sıradanlaşmış teknolojiler olarak görülür. Ancak bir evin en olmazsa olmaz elektronik aygıtı buzdolaplarıdır. Her evin en temel gereksinimlerinin temel yapı taşlarından birisi olan buzdolaplarında fiyat ve performans dengesi açısından en iyi olan Franke yoğun olarak tercih ediliyor.

Tüketicinin ihtiyaçlarına odaklı özel teknoloji ve fonksiyonları ile piyasaya sunulan Franke buzdolabı modellerinin herhangi birisinde yaşanabilecek sorunlar için Narlıdere ilçesi genelinde Franke Servis Narlıdere merkezine başvuruda bulunulabilir.

Buzdolabı teknolojisi alanında ihtisas sahibi ve deneyimli teknisyenlerden oluşan bir teknik kadrosu bulunan Franke Servis Narlıdere merkezi, uzun yıllara dayanan hizmet süresi boyunca birbirinden kaliteli çalışmalara imza atarak, ciddi bir referans listesine sahip olmuştur. Günümüz Franke teknolojisini de yakından takip edip, bu gelişmeleri tüketicilere sunacağı özel servis hizmetlerine başarıyla entegrasyonlarını sağlıyor.

Bu gibi müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile her zaman arıza onarım sonrası süreçte tüketicilerin memnun kalacakları bir kullanım performansına sahip olabilmeleri sağlanıyor. Üstelik her zaman tüketici odaklı servis çözüm anlayışı ile yapılan çalışmalar dahilinde ekonomik ve kaliteli çözümler sağlanıyor.

Bu hizmet anlayışı dahilinde de özellikle orijinal Franke buzdolabı yedek parçası kullanımından, her müdahaleye ilişkin 1 yıllık garanti desteğine kadar pek çok farklı sektöre dünya standartlarını getiren hizmetleri bulunuyor. Bu sayede tüketicilerin bütçelerin uygun ve aynı zamanda da kaliteli bir özel buzdolabı servisi hizmeti alabilmesi sağlanıyor.