Nice Türkiye

nice 1

Nice Türkiye

Kurum girişleri ve otoparklar ile konut, iş yeri, hastane, alışveriş merkezleri, hastaneler, oteller ve fabrika alanları gibi birçok alanda Nice Türkiye ve kapı sistemleri kullanılmaktadır. Nice EngDoor Yapı ve ve Kapı Sistemleri olarak her ihtiyaca ve bütçeye yönelik model ve sistemler geliştirmekteyiz.

nice 1

 Hızlı ve Kolay Kurulum

Sistemlerimiz sektörlerin ihtiyaçlarının doğru analiz edilerek, en iyi çözümlerin sunulması üzerine çalışmaktadır. Otomatik bariyer ve kapı sistemleri müşteri talepleri ve geri dönüşümleri doğrultusunda sürekli yenilenmektedir. Kapı ve Nice Türkiye bariyer sistemlerinin kurulumu kolay ve hızlıdır. Aynı zamanda herhangi bir olumsuzluk anında nice bariyer tamiri ve değişimi konusunda servis hizmeti vermekteyiz. Güvenli bariyer sistemlerimiz giriş çıkışları kontrol altında tuttuğu gibi, sadece izin verilen kullanıcıların geçişlerine izin vermektedir. Görünüm olarak estetik bir duruşu bulunmaktadır ve tüm hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Bu dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz. Sadece Nice Türkiye bariyer tamiri konusunda değil, aynı zamanda motor tamiri ve yedek parça hizmeti de sunmaktayız.

 Kaliteli Motor ve Bariyer Kolları

Bariyerler birçok noktada önemli geçiş üstünlükleri sağlar veya kısıtlar. Bu yüzden günlük yaşamın hemen hemen birçok alanında karşılaşılmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz bariyer modellerinin motorları bariyer kolları ile doğru orantılı olup, kesinlikle ağırlık ve ayar konusunda duyarlıdır. 3-8 metre olarak tasarlamış olduğumuz bariyerlerin uzunluklarına uygun olarak motor seçenekleri sunmaktayız. Aynı zamanda tüm bariyer sistemleri emniyetlidir ve sensörler ile kontrol edilir. Birçok bariyerimizde fotosel özelliği bulunur ve aynı zamanda antensiz flaşör seçenekleri bulunmaktadır. Özellikler ve farklı ekipmanlar tercih edildiğinde nice bariyer fiyatları yine de piyasa koşullarına göre en uygun olarak firmamızdan verilmektedir. Bayilik yaptığımız Nice ürünleri en uygun fiyatlarla teklif edilir.

 Aktif ve Verimli Çalışan Motor Özelliği

Bariyer motorlarımız araç ve insan trafiğinin aksamadan çalışmasını sağlar. Motor hareketlerini sınırlayan özel sistemler mevcuttur. Saatte 150 kez aralıksız çalışır ve 1 milyon kez aç-kapa işlemini gerçekleştirir. Yaz sıcaklarında veya kışın soğuk ve don olaylarından etkilenmez, sorunsuz çalışır. Bakım ve onarımları servisimiz tarafından gerçekleştirilir. En uygun nice bariyer fiyatları ve bakım onarım hizmetleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.